Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy FF Jaro
Streaki - FF Jaro
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FF Jaro — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- FF Jaro — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- FF Jaro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- FF Jaro — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- FF Jaro — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- FF Jaro — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- FF Jaro — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
- FF Jaro — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (9/10, 90%)
- FF Jaro — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- FF Jaro — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- FF Jaro — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- FF Jaro — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- FF Jaro — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
Streaki - Inter Turku
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Inter Turku — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Inter Turku — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Inter Turku — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Inter Turku — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Inter Turku — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Inter Turku — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Inter Turku — powyżej 19.5 punktów kartkowych (6/7, 86%)
- Inter Turku — poniżej 39.5 punktów kartkowych (6/7, 86%)
- Inter Turku — poniżej 3.5 kartek (6/7, 86%)
- Inter Turku — poniżej 3.5 kartek łącznie (6/7, 86%)
- Inter Turku — powyżej 8.5 rożnych (5/6, 83%)
- Inter Turku — ma więcej rożnych niż przeciwnik (5/6, 83%)
- Inter Turku — jest niepokonany w 2. połowie (16/20, 80%)
- Inter Turku — powyżej 2.5 spalonych (5/7, 71%)
- Inter Turku — poniżej 4.5 spalonych (5/7, 71%)
Serie - FF Jaro
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FF Jaro — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FF Jaro — powyżej 1.5 gola w meczu w 13 meczach z rzędu
- 🔥 FF Jaro — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FF Jaro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 FF Jaro — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FF Jaro — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FF Jaro — poniżej 12.5 rożnych w 10 meczach z rzędu
- 🔥 FF Jaro — poniżej 5.5 kartek w 7 meczach z rzędu
- 🔥 FF Jaro — poniżej 5.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 FF Jaro — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu
Serie - Inter Turku
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Inter Turku — jest niepokonany w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Inter Turku — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Inter Turku — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Inter Turku — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Inter Turku — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Inter Turku — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Inter Turku — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Inter Turku — poniżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Inter Turku — poniżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Inter Turku jest o 100% lepsza niż FF Jaro pod względem odsetku wygranych meczów.
| FF Jaro | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 3.20 | 3.25 |
Strzelone | 1.60 | 0.90 | 1.25 |
Stracone | 1.70 | 2.30 | 2.00 |
BTTS % | 80% | 50% | 65% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 10% | 50% | 30% |
| Inter Turku | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 40% | 50% |
Śr. goli/mecz | 1.70 | 3.10 | 2.40 |
Strzelone | 1.20 | 1.80 | 1.50 |
Stracone | 0.50 | 1.30 | 0.90 |
BTTS % | 50% | 70% | 60% |
Czyste konto % | 50% | 20% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 04.07.2026Wvs Ilves2-1
- 27.06.2026Lvs Turku PS2-3
- 23.06.2026Dvs Gnistan1-1
- 17.06.2026Lvs Ilves0-5
- 13.06.2026Lvs HJK Helsinki2-5
- 31.05.2026Lvs AC Oulu1-2
- 23.05.2026Wvs Mariehamn3-0
- 20.05.2026Lvs KuPS0-3
- 16.05.2026Lvs Gnistan0-5
- 09.05.2026Lvs Inter Turku0-2
- 16.07.2026Wvs FK Sarajevo2-1
- 09.07.2026Dvs FK Sarajevo1-1
- 27.06.2026Wvs Mariehamn2-0
- 23.06.2026Dvs SJK1-1
- 17.06.2026Dvs HJK Helsinki3-3
- 13.06.2026Dvs AC Oulu0-0
- 30.05.2026Dvs KuPS1-1
- 23.05.2026Wvs Turku PS2-1
- 20.05.2026Wvs Ilves3-1
- 16.05.2026Wvs SJK3-1
Progi bramkowe
| FF Jaro | Inter Turku | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| FF Jaro | Inter Turku | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| FF Jaro | Inter Turku | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Inter Turku notuje o 27% wyższy wynik niż FF Jaro pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | FF Jaro | Inter Turku | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.25 (16/40) | 8.40 (10/20) | 10.67 (6/20) |
Over 6.5 Corners | 88% (14/16) | 80% (8/10) | 100% (6/6) |
Over 7.5 Corners | 75% (12/16) | 70% (7/10) | 83% (5/6) |
Over 8.5 Corners | 75% (12/16) | 70% (7/10) | 83% (5/6) |
Over 9.5 Corners | 44% (7/16) | 30% (3/10) | 67% (4/6) |
Over 10.5 Corners | 38% (6/16) | 30% (3/10) | 50% (3/6) |
Over 11.5 Corners | 25% (4/16) | 10% (1/10) | 50% (3/6) |
Over 12.5 Corners | 13% (2/16) | 0% (0/10) | 33% (2/6) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/16) | 0% (0/10) | 0% (0/6) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/16) | 0% (0/10) | 0% (0/6) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | FF Jaro | Inter Turku | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.81 | 4.00 | 6.17 |
More Corners Than Opponent | 50% (8/16) | 30% (3/10) | 83% (5/6) |
Over 2.5 Corners Earned | 81% (13/16) | 80% (8/10) | 83% (5/6) |
Over 3.5 Corners Earned | 63% (10/16) | 50% (5/10) | 83% (5/6) |
Over 4.5 Corners Earned | 50% (8/16) | 40% (4/10) | 67% (4/6) |
Over 5.5 Corners Earned | 44% (7/16) | 40% (4/10) | 50% (3/6) |
Over 6.5 Corners Earned | 25% (4/16) | 10% (1/10) | 50% (3/6) |
Over 7.5 Corners Earned | 13% (2/16) | 0% (0/10) | 33% (2/6) |
Over 8.5 Corners Earned | 13% (2/16) | 0% (0/10) | 33% (2/6) |
Corners Earned | 77 | 40 | 37 |
| Ogółem | FF Jaro | Inter Turku | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.44 | 4.40 | 4.50 |
More Corners Than Opponent | 50% (8/16) | 30% (3/10) | 83% (5/6) |
Over 2.5 Corners Against | 88% (14/16) | 90% (9/10) | 83% (5/6) |
Over 3.5 Corners Against | 69% (11/16) | 70% (7/10) | 67% (4/6) |
Over 4.5 Corners Against | 44% (7/16) | 50% (5/10) | 33% (2/6) |
Over 5.5 Corners Against | 31% (5/16) | 30% (3/10) | 33% (2/6) |
Over 6.5 Corners Against | 6% (1/16) | 0% (0/10) | 17% (1/6) |
Over 7.5 Corners Against | 6% (1/16) | 0% (0/10) | 17% (1/6) |
Over 8.5 Corners Against | 6% (1/16) | 0% (0/10) | 17% (1/6) |
Corners Against | 71 | 44 | 27 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. FF Jaro notuje o 36% wyższy wynik niż Inter Turku pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | FF Jaro | Inter Turku | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 2.76 (17/17) | 3.10 (10/10) | 2.29 (7/7) |
Over 0.5 Cards | 88% (15/17) | 90% (9/10) | 86% (6/7) |
Over 1.5 Cards | 76% (13/17) | 70% (7/10) | 86% (6/7) |
Over 2.5 Cards | 47% (8/17) | 50% (5/10) | 43% (3/7) |
Over 3.5 Cards | 29% (5/17) | 40% (4/10) | 14% (1/7) |
Over 4.5 Cards | 24% (4/17) | 40% (4/10) | 0% (0/7) |
Over 5.5 Cards | 12% (2/17) | 20% (2/10) | 0% (0/7) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/17) | 0% (0/10) | 0% (0/7) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/17) | 0% (0/10) | 0% (0/7) |
Total Cards | 47 | 31 | 16 |
Highest in a Match | 6 | 6 | 4 |
Lowest in a Match | 0 | 0 | 0 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | FF Jaro | Inter Turku | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 30% (6/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

