Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
7 spotkań — z perspektywy HJK Helsinki
Streaki - HJK Helsinki
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- HJK Helsinki — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- HJK Helsinki — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- HJK Helsinki — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- HJK Helsinki — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- HJK Helsinki — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- HJK Helsinki — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- HJK Helsinki — powyżej 19.5 punktów kartkowych (6/6, 100%)
- HJK Helsinki — poniżej 5.5 kartek łącznie (6/6, 100%)
- HJK Helsinki — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (6/6, 100%)
- HJK Helsinki — powyżej 6.5 rożnych (5/6, 83%)
- HJK Helsinki — poniżej 11.5 rożnych (5/6, 83%)
- HJK Helsinki — poniżej 4.5 kartek (5/6, 83%)
- HJK Helsinki — powyżej 2.5 spalonych (4/5, 80%)
Streaki - Turku PS
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Turku PS — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Turku PS — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Turku PS — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Turku PS — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Turku PS — poniżej 11.5 rożnych (7/8, 87%)
- Turku PS — poniżej 6.5 kartek (7/8, 87%)
- Turku PS — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/8, 87%)
- Turku PS — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
- Turku PS — powyżej 29.5 punktów kartkowych (6/8, 75%)
- Turku PS — powyżej 1.5 spalonych (6/8, 75%)
- Turku PS — poniżej 3.5 spalonych (6/8, 75%)
- Turku PS — powyżej 6.5 rożnych (6/8, 75%)
- Turku PS — powyżej 2.5 kartek (6/8, 75%)
- Turku PS — powyżej 2.5 kartek łącznie (6/8, 75%)
- Turku PS — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (6/8, 75%)
Serie - HJK Helsinki
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 HJK Helsinki — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 HJK Helsinki — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 HJK Helsinki — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 HJK Helsinki — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 HJK Helsinki — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 HJK Helsinki — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 HJK Helsinki — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 HJK Helsinki — poniżej 5.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 HJK Helsinki — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - Turku PS
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Turku PS — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Turku PS — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Turku PS — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Turku PS — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Turku PS — poniżej 3.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Turku PS — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Turku PS — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Turku PS — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Turku PS — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| HJK Helsinki | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 3.20 | 3.15 |
Strzelone | 1.80 | 1.80 | 1.80 |
Stracone | 1.30 | 1.40 | 1.35 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
| Turku PS | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 10% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.80 | 2.75 |
Strzelone | 1.80 | 1.00 | 1.40 |
Stracone | 0.90 | 1.80 | 1.35 |
BTTS % | 50% | 70% | 60% |
Czyste konto % | 50% | 10% | 30% |
Nie strzelił % | 0% | 30% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 23.07.2026Wvs Coleraine FC5-0
- 18.07.2026Wvs VPS2-1
- 11.07.2026Lvs Lahti0-2
- 27.06.2026Lvs KuPS0-4
- 23.06.2026Wvs Mariehamn4-0
- 17.06.2026Dvs Inter Turku3-3
- 13.06.2026Wvs FF Jaro5-2
- 30.05.2026Wvs Mariehamn1-0
- 22.05.2026Lvs VPS1-2
- 16.05.2026Dvs Ilves2-2
Progi bramkowe
| HJK Helsinki | Turku PS | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
| HJK Helsinki | Turku PS | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
| HJK Helsinki | Turku PS | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Turku PS notuje o 8% wyższy wynik niż HJK Helsinki pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | HJK Helsinki | Turku PS | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.00 (14/40) | 7.67 (6/20) | 8.25 (8/20) |
Over 6.5 Corners | 79% (11/14) | 83% (5/6) | 75% (6/8) |
Over 7.5 Corners | 57% (8/14) | 50% (3/6) | 63% (5/8) |
Over 8.5 Corners | 50% (7/14) | 50% (3/6) | 50% (4/8) |
Over 9.5 Corners | 36% (5/14) | 17% (1/6) | 50% (4/8) |
Over 10.5 Corners | 29% (4/14) | 17% (1/6) | 38% (3/8) |
Over 11.5 Corners | 14% (2/14) | 17% (1/6) | 13% (1/8) |
Over 12.5 Corners | 0% (0/14) | 0% (0/6) | 0% (0/8) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/14) | 0% (0/6) | 0% (0/8) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/14) | 0% (0/6) | 0% (0/8) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | HJK Helsinki | Turku PS | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.64 | 4.00 | 5.13 |
More Corners Than Opponent | 50% (7/14) | 33% (2/6) | 63% (5/8) |
Over 2.5 Corners Earned | 86% (12/14) | 83% (5/6) | 88% (7/8) |
Over 3.5 Corners Earned | 57% (8/14) | 33% (2/6) | 75% (6/8) |
Over 4.5 Corners Earned | 43% (6/14) | 33% (2/6) | 50% (4/8) |
Over 5.5 Corners Earned | 36% (5/14) | 33% (2/6) | 38% (3/8) |
Over 6.5 Corners Earned | 29% (4/14) | 33% (2/6) | 25% (2/8) |
Over 7.5 Corners Earned | 14% (2/14) | 0% (0/6) | 25% (2/8) |
Over 8.5 Corners Earned | 7% (1/14) | 0% (0/6) | 13% (1/8) |
Corners Earned | 65 | 24 | 41 |
| Ogółem | HJK Helsinki | Turku PS | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 3.36 | 3.67 | 3.13 |
More Corners Than Opponent | 50% (7/14) | 33% (2/6) | 63% (5/8) |
Over 2.5 Corners Against | 64% (9/14) | 67% (4/6) | 63% (5/8) |
Over 3.5 Corners Against | 50% (7/14) | 67% (4/6) | 38% (3/8) |
Over 4.5 Corners Against | 29% (4/14) | 33% (2/6) | 25% (2/8) |
Over 5.5 Corners Against | 21% (3/14) | 17% (1/6) | 25% (2/8) |
Over 6.5 Corners Against | 7% (1/14) | 0% (0/6) | 13% (1/8) |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/14) | 0% (0/6) | 0% (0/8) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/14) | 0% (0/6) | 0% (0/8) |
Corners Against | 47 | 22 | 25 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Turku PS notuje o 27% wyższy wynik niż HJK Helsinki pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | HJK Helsinki | Turku PS | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.86 (14/14) | 3.33 (6/6) | 4.25 (8/8) |
Over 0.5 Cards | 100% (14/14) | 100% (6/6) | 100% (8/8) |
Over 1.5 Cards | 79% (11/14) | 83% (5/6) | 75% (6/8) |
Over 2.5 Cards | 71% (10/14) | 67% (4/6) | 75% (6/8) |
Over 3.5 Cards | 57% (8/14) | 50% (3/6) | 63% (5/8) |
Over 4.5 Cards | 36% (5/14) | 33% (2/6) | 38% (3/8) |
Over 5.5 Cards | 21% (3/14) | 0% (0/6) | 38% (3/8) |
Over 6.5 Cards | 7% (1/14) | 0% (0/6) | 13% (1/8) |
Over 7.5 Cards | 7% (1/14) | 0% (0/6) | 13% (1/8) |
Total Cards | 54 | 20 | 34 |
Highest in a Match | 9 | 5 | 9 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | HJK Helsinki | Turku PS | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 35% (7/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |

