Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy KuPS
Streaki - KuPS
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- KuPS — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- KuPS — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- KuPS — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- KuPS — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- KuPS — powyżej 2.5 spalonych (10/10, 100%)
- KuPS — poniżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- KuPS — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- KuPS — poniżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- KuPS — poniżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- KuPS — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
- KuPS — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (8/11, 73%)
- KuPS — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
- KuPS — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- KuPS — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
Streaki - Mariehamn
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Mariehamn — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Mariehamn — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Mariehamn — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
- Mariehamn — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Mariehamn — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Mariehamn — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Mariehamn — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Mariehamn — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Mariehamn — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Mariehamn — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Mariehamn — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
- Mariehamn — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- Mariehamn — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Mariehamn — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (8/10, 80%)
- Mariehamn — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
Serie - KuPS
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 KuPS — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
- 🔥 KuPS — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 KuPS — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 KuPS — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 KuPS — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 KuPS — powyżej 2.5 spalonych w 10 meczach z rzędu
- 🔥 KuPS — poniżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 KuPS — poniżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 KuPS — poniżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 KuPS — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
Serie - Mariehamn
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Mariehamn — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Mariehamn — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Mariehamn — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Mariehamn — poniżej 5.5 kartek w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Mariehamn — poniżej 5.5 kartek łącznie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Mariehamn — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. KuPS jest o 233% lepsza niż Mariehamn pod względem odsetku wygranych meczów.
| KuPS | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 60% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.30 | 2.50 |
Strzelone | 1.50 | 1.60 | 1.55 |
Stracone | 1.20 | 0.70 | 0.95 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 40% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 10% | 20% |
| Mariehamn | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 10% | 15% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 2.80 | 2.50 |
Strzelone | 0.70 | 0.60 | 0.65 |
Stracone | 1.50 | 2.20 | 1.85 |
BTTS % | 20% | 40% | 30% |
Czyste konto % | 20% | 0% | 10% |
Nie strzelił % | 60% | 60% | 60% |
Ostatnie 10 meczów
- 20.08.2026Dvs Shamrock Rovers1-1
- 16.08.2026Wvs Lahti2-1
- 13.08.2026Lvs Universitatea Craiova1-2
- 09.08.2026Dvs Turku PS1-1
- 06.08.2026Dvs Universitatea Craiova1-1
- 01.08.2026Wvs Gnistan1-0
- 28.07.2026Lvs Sabah FA0-2
- 25.07.2026Wvs VPS3-1
- 21.07.2026Lvs Sabah FA0-1
- 18.07.2026Wvs SJK2-0
Progi bramkowe
| KuPS | Mariehamn | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
| KuPS | Mariehamn | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 100% (10/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
| KuPS | Mariehamn | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Mariehamn notuje o 61% wyższy wynik niż KuPS pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | KuPS | Mariehamn | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.00 (14/40) | 6.67 (6/20) | 10.75 (8/20) |
Over 6.5 Corners | 71% (10/14) | 50% (3/6) | 88% (7/8) |
Over 7.5 Corners | 71% (10/14) | 50% (3/6) | 88% (7/8) |
Over 8.5 Corners | 50% (7/14) | 17% (1/6) | 75% (6/8) |
Over 9.5 Corners | 50% (7/14) | 17% (1/6) | 75% (6/8) |
Over 10.5 Corners | 36% (5/14) | 17% (1/6) | 50% (4/8) |
Over 11.5 Corners | 36% (5/14) | 17% (1/6) | 50% (4/8) |
Over 12.5 Corners | 14% (2/14) | 0% (0/6) | 25% (2/8) |
Over 13.5 Corners | 7% (1/14) | 0% (0/6) | 13% (1/8) |
Over 14.5 Corners | 7% (1/14) | 0% (0/6) | 13% (1/8) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | KuPS | Mariehamn | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.76 | 5.09 | 4.40 |
More Corners Than Opponent | 43% (9/21) | 64% (7/11) | 20% (2/10) |
Over 2.5 Corners Earned | 76% (16/21) | 82% (9/11) | 70% (7/10) |
Over 3.5 Corners Earned | 62% (13/21) | 64% (7/11) | 60% (6/10) |
Over 4.5 Corners Earned | 52% (11/21) | 45% (5/11) | 60% (6/10) |
Over 5.5 Corners Earned | 38% (8/21) | 45% (5/11) | 30% (3/10) |
Over 6.5 Corners Earned | 24% (5/21) | 27% (3/11) | 20% (2/10) |
Over 7.5 Corners Earned | 19% (4/21) | 27% (3/11) | 10% (1/10) |
Over 8.5 Corners Earned | 19% (4/21) | 27% (3/11) | 10% (1/10) |
Corners Earned | 100 | 56 | 44 |
| Ogółem | KuPS | Mariehamn | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.33 | 2.73 | 6.10 |
More Corners Than Opponent | 43% (9/21) | 64% (7/11) | 20% (2/10) |
Over 2.5 Corners Against | 76% (16/21) | 55% (6/11) | 100% (10/10) |
Over 3.5 Corners Against | 57% (12/21) | 36% (4/11) | 80% (8/10) |
Over 4.5 Corners Against | 33% (7/21) | 0% (0/11) | 70% (7/10) |
Over 5.5 Corners Against | 24% (5/21) | 0% (0/11) | 50% (5/10) |
Over 6.5 Corners Against | 19% (4/21) | 0% (0/11) | 40% (4/10) |
Over 7.5 Corners Against | 14% (3/21) | 0% (0/11) | 30% (3/10) |
Over 8.5 Corners Against | 14% (3/21) | 0% (0/11) | 30% (3/10) |
Corners Against | 91 | 30 | 61 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Mariehamn notuje o 50% wyższy wynik niż KuPS pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | KuPS | Mariehamn | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 2.50 (22/22) | 2.00 (11/11) | 3.00 (11/11) |
Over 0.5 Cards | 82% (18/22) | 82% (9/11) | 82% (9/11) |
Over 1.5 Cards | 64% (14/22) | 55% (6/11) | 73% (8/11) |
Over 2.5 Cards | 41% (9/22) | 18% (2/11) | 64% (7/11) |
Over 3.5 Cards | 36% (8/22) | 9% (1/11) | 64% (7/11) |
Over 4.5 Cards | 14% (3/22) | 9% (1/11) | 18% (2/11) |
Over 5.5 Cards | 5% (1/22) | 9% (1/11) | 0% (0/11) |
Over 6.5 Cards | 5% (1/22) | 9% (1/11) | 0% (0/11) |
Over 7.5 Cards | 5% (1/22) | 9% (1/11) | 0% (0/11) |
Total Cards | 55 | 22 | 33 |
Highest in a Match | 8 | 8 | 5 |
Lowest in a Match | 0 | 0 | 0 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | KuPS | Mariehamn | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

