Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Ilves
Streaki - Ilves
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ilves — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Ilves — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Ilves — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Ilves — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Ilves — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Ilves — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (11/11, 100%)
- Ilves — powyżej 6.5 rożnych (9/10, 90%)
- Ilves — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
- Ilves — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
- Ilves — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Ilves — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Ilves — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- Ilves — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Ilves — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
- Ilves — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
Streaki - HJK Helsinki
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- HJK Helsinki — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- HJK Helsinki — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- HJK Helsinki — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- HJK Helsinki — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- HJK Helsinki — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/9, 100%)
- HJK Helsinki — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (9/9, 100%)
- HJK Helsinki — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/9, 89%)
- HJK Helsinki — poniżej 11.5 rożnych (8/9, 89%)
- HJK Helsinki — powyżej 6.5 rożnych (7/9, 78%)
- HJK Helsinki — poniżej 4.5 kartek (7/9, 78%)
- HJK Helsinki — powyżej 2.5 spalonych (6/8, 75%)
- HJK Helsinki — poniżej 4.5 spalonych (6/8, 75%)
Serie - Ilves
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ilves — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ilves — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ilves — poniżej 4.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Ilves — poniżej 11.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Ilves — poniżej 5.5 kartek w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Ilves — poniżej 5.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Ilves — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu
Serie - HJK Helsinki
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 HJK Helsinki — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 HJK Helsinki — jest niepokonany w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 HJK Helsinki — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 HJK Helsinki — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 HJK Helsinki — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 HJK Helsinki — poniżej 5.5 kartek w 9 meczach z rzędu
- 🔥 HJK Helsinki — poniżej 5.5 kartek łącznie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 HJK Helsinki — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 HJK Helsinki — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. HJK Helsinki jest o 13% lepsza niż Ilves pod względem odsetku wygranych meczów.
| Ilves | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 10% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 3.10 | 2.95 |
Strzelone | 2.10 | 1.10 | 1.60 |
Stracone | 0.70 | 2.00 | 1.35 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 10% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 50% | 30% |
| HJK Helsinki | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 2.80 | 3.10 |
Strzelone | 2.00 | 1.50 | 1.75 |
Stracone | 1.40 | 1.30 | 1.35 |
BTTS % | 50% | 30% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 22.08.2026Lvs VPS0-1
- 17.08.2026Lvs Gnistan2-3
- 13.08.2026Dvs HNK Rijeka1-1
- 09.08.2026Wvs Mariehamn2-0
- 06.08.2026Lvs HNK Rijeka0-1
- 02.08.2026Lvs AC Oulu0-1
- 30.07.2026Wvs Stjarnan1-0
- 26.07.2026Wvs Lahti1-0
- 23.07.2026Lvs Stjarnan0-1
- 20.07.2026Wvs Turku PS3-1
- 23.08.2026Lvs Gnistan2-3
- 16.08.2026Wvs FF Jaro3-0
- 13.08.2026Lvs Motherwell0-2
- 09.08.2026Wvs AC Oulu1-0
- 06.08.2026Dvs Motherwell1-1
- 03.08.2026Lvs SJK0-3
- 30.07.2026Wvs Coleraine FC3-0
- 26.07.2026Wvs Turku PS1-0
- 23.07.2026Wvs Coleraine FC5-0
- 18.07.2026Wvs VPS2-1
Progi bramkowe
| Ilves | HJK Helsinki | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
| Ilves | HJK Helsinki | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
| Ilves | HJK Helsinki | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Ilves notuje o 14% wyższy wynik niż HJK Helsinki pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Ilves | HJK Helsinki | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 7.00 (13/40) | 7.43 (7/20) | 6.50 (6/20) |
Over 6.5 Corners | 77% (10/13) | 86% (6/7) | 67% (4/6) |
Over 7.5 Corners | 46% (6/13) | 43% (3/7) | 50% (3/6) |
Over 8.5 Corners | 31% (4/13) | 29% (2/7) | 33% (2/6) |
Over 9.5 Corners | 15% (2/13) | 14% (1/7) | 17% (1/6) |
Over 10.5 Corners | 0% (0/13) | 0% (0/7) | 0% (0/6) |
Over 11.5 Corners | 0% (0/13) | 0% (0/7) | 0% (0/6) |
Over 12.5 Corners | 0% (0/13) | 0% (0/7) | 0% (0/6) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/13) | 0% (0/7) | 0% (0/6) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/13) | 0% (0/7) | 0% (0/6) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Ilves | HJK Helsinki | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.00 | 3.73 | 4.33 |
More Corners Than Opponent | 50% (10/20) | 45% (5/11) | 56% (5/9) |
Over 2.5 Corners Earned | 85% (17/20) | 82% (9/11) | 89% (8/9) |
Over 3.5 Corners Earned | 60% (12/20) | 73% (8/11) | 44% (4/9) |
Over 4.5 Corners Earned | 30% (6/20) | 18% (2/11) | 44% (4/9) |
Over 5.5 Corners Earned | 20% (4/20) | 9% (1/11) | 33% (3/9) |
Over 6.5 Corners Earned | 15% (3/20) | 0% (0/11) | 33% (3/9) |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/20) | 0% (0/11) | 0% (0/9) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/20) | 0% (0/11) | 0% (0/9) |
Corners Earned | 80 | 41 | 39 |
| Ogółem | Ilves | HJK Helsinki | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 3.85 | 4.45 | 3.11 |
More Corners Than Opponent | 50% (10/20) | 45% (5/11) | 56% (5/9) |
Over 2.5 Corners Against | 80% (16/20) | 91% (10/11) | 67% (6/9) |
Over 3.5 Corners Against | 50% (10/20) | 55% (6/11) | 44% (4/9) |
Over 4.5 Corners Against | 25% (5/20) | 27% (3/11) | 22% (2/9) |
Over 5.5 Corners Against | 15% (3/20) | 18% (2/11) | 11% (1/9) |
Over 6.5 Corners Against | 10% (2/20) | 18% (2/11) | 0% (0/9) |
Over 7.5 Corners Against | 10% (2/20) | 18% (2/11) | 0% (0/9) |
Over 8.5 Corners Against | 10% (2/20) | 18% (2/11) | 0% (0/9) |
Corners Against | 77 | 49 | 28 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Ilves | HJK Helsinki | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.05 (20/20) | 3.00 (11/11) | 3.11 (9/9) |
Over 0.5 Cards | 95% (19/20) | 91% (10/11) | 100% (9/9) |
Over 1.5 Cards | 75% (15/20) | 73% (8/11) | 78% (7/9) |
Over 2.5 Cards | 55% (11/20) | 55% (6/11) | 56% (5/9) |
Over 3.5 Cards | 50% (10/20) | 55% (6/11) | 44% (4/9) |
Over 4.5 Cards | 25% (5/20) | 18% (2/11) | 33% (3/9) |
Over 5.5 Cards | 5% (1/20) | 9% (1/11) | 0% (0/9) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/20) | 0% (0/11) | 0% (0/9) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/20) | 0% (0/11) | 0% (0/9) |
Total Cards | 61 | 33 | 28 |
Highest in a Match | 6 | 6 | 5 |
Lowest in a Match | 0 | 0 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Ilves | HJK Helsinki | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 40% (8/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 60% (24/40) | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |

