Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Rana
Streaki - Rana
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Rana — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Rana — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Rana — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Rana — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Rana — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Rana — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Rana — powyżej 2.5 gola w meczu (16/20, 80%)
- Rana — obie drużyny strzelają (BTTS) (15/20, 75%)
Streaki - Lørenskog
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Lørenskog — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Lørenskog — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Lørenskog — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Lørenskog — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Rana
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Rana — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Rana — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Rana — powyżej 1.5 gola w meczu w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Rana — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Rana — jest niepokonany w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Rana — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Rana — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Rana — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
Serie - Lørenskog
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Lørenskog — przegrywa w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Lørenskog — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Lørenskog — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Lørenskog — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Lørenskog — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Lørenskog — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Lørenskog — przegrywa 2. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Lørenskog — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Lørenskog jest o 11% lepsza niż Rana pod względem odsetku wygranych meczów.
| Rana | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 4.20 | 3.65 |
Strzelone | 1.70 | 1.90 | 1.80 |
Stracone | 1.40 | 2.30 | 1.85 |
BTTS % | 60% | 90% | 75% |
Czyste konto % | 40% | 0% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
| Lørenskog | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 40% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.90 | 2.80 | 3.35 |
Strzelone | 2.10 | 1.20 | 1.65 |
Stracone | 1.80 | 1.60 | 1.70 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Wvs Ull/Kisa2-1
- 26.08.2026Dvs Follo3-3
- 22.08.2026Wvs Stalkam3-2
- 16.08.2026Wvs Follo3-1
- 09.08.2026Wvs Skeid2-0
- 01.08.2026Lvs Stjørdals-Blink2-4
- 26.07.2026Lvs Kjelsås2-3
- 27.06.2026Wvs Ull/Kisa3-1
- 14.06.2026Dvs Skeid3-3
- 31.05.2026Wvs Stjørdals-Blink3-2
- 30.08.2026Lvs Levanger0-5
- 22.08.2026Lvs Moss0-3
- 15.08.2026Lvs Eidsvold1-7
- 09.08.2026Lvs Tromsdalen Uil0-2
- 01.08.2026Lvs Hønefoss1-3
- 25.07.2026Lvs Junkeren0-1
- 27.06.2026Wvs Grorud1-0
- 21.06.2026Wvs Trygg/Lade4-1
- 14.06.2026Wvs Tromsdalen Uil6-0
- 31.05.2026Dvs Hønefoss1-1
Progi bramkowe
| Rana | Lørenskog | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
| Rana | Lørenskog | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
| Rana | Lørenskog | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Rana | Lørenskog | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 15% (3/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 28% (11/40) | 20% (4/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 53% (21/40) | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
Under 4.5 | 65% (26/40) | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Under 5.5 | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |

