Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Nardo
Streaki - Nardo
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Nardo — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Nardo — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Nardo — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Nardo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Nardo — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Nardo — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Nardo — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Nardo — obie drużyny strzelają (BTTS) (15/20, 75%)
- Nardo — powyżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)
- Nardo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
Streaki - Molde II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Molde II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Molde II — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Molde II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Molde II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Molde II — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Molde II — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Molde II — obie drużyny strzelają (BTTS) (16/20, 80%)
Serie - Nardo
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Nardo — powyżej 1.5 gola w meczu w 14 meczach z rzędu
- 🔥 Nardo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
Serie - Molde II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Molde II — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Molde II — powyżej 1.5 gola w meczu w 26 meczach z rzędu
- 🔥 Molde II — powyżej 2.5 gola w meczu w 26 meczach z rzędu
- 🔥 Molde II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Molde II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Molde II jest o 17% lepsza niż Nardo pod względem odsetku wygranych meczów.
| Nardo | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 10% | 30% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 5.10 | 4.05 |
Strzelone | 2.00 | 1.80 | 1.90 |
Stracone | 1.00 | 3.30 | 2.15 |
BTTS % | 50% | 100% | 75% |
Czyste konto % | 40% | 0% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 0% | 10% |
| Molde II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 6.30 | 5.90 | 6.10 |
Strzelone | 3.60 | 2.10 | 2.85 |
Stracone | 2.70 | 3.80 | 3.25 |
BTTS % | 100% | 60% | 80% |
Czyste konto % | 0% | 10% | 5% |
Nie strzelił % | 0% | 30% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 25.07.2026Lvs Spjelkavik2-4
- 27.06.2026Lvs Ranheim II3-5
- 20.06.2026Wvs NTNUI2-0
- 13.06.2026Lvs Herd1-4
- 30.05.2026Dvs Rosenborg II1-1
- 25.05.2026Lvs Strindheim1-4
- 14.05.2026Lvs Byåsen2-4
- 09.05.2026Dvs Melhus2-2
- 02.05.2026Wvs Orkla3-0
- 25.04.2026Lvs Molde II2-4
- 25.07.2026Dvs Byåsen6-6
- 27.06.2026Wvs Orkla5-3
- 21.06.2026Lvs Strindheim2-4
- 13.06.2026Lvs Rosenborg II0-4
- 30.05.2026Lvs Melhus0-3
- 22.05.2026Wvs Spjelkavik3-1
- 14.05.2026Wvs Aalesund II6-0
- 09.05.2026Dvs NTNUI2-2
- 02.05.2026Lvs Volda0-5
- 25.04.2026Wvs Nardo4-2
Progi bramkowe
| Nardo | Molde II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 100% (10/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 90% (9/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 25% (5/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 30% (6/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
| Nardo | Molde II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 25% (5/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 30% (6/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
| Nardo | Molde II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 60% (6/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 25% (5/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 30% (6/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Nardo | Molde II | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 2.5 | 13% (5/40) | 25% (5/20) | 0% (0/20) |
Under 3.5 | 25% (10/40) | 40% (8/20) | 10% (2/20) |
Under 4.5 | 40% (16/40) | 55% (11/20) | 25% (5/20) |
Under 5.5 | 60% (24/40) | 75% (15/20) | 45% (9/20) |

