Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Herd
Streaki - Herd
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Herd — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/8, 100%)
- Herd — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/8, 88%)
- Herd — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/8, 88%)
- Herd — jest niepokonany u siebie (6/8, 75%)
- Herd — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (6/8, 75%)
- Herd — wygrywa 2. połowę u siebie (6/8, 75%)
- Herd — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (6/8, 75%)
- Herd — nie wygrywa 1. połowę (12/17, 71%)
Streaki - Orkla
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Orkla — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Orkla — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Orkla — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Orkla — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Orkla — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Orkla — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Orkla — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
Serie - Herd
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Herd — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Herd — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Herd — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Herd — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 17 meczach z rzędu
Serie - Orkla
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Orkla — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Orkla — powyżej 1.5 gola w meczu w 24 meczach z rzędu
- 🔥 Orkla — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Orkla — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 24 meczach z rzędu
- 🔥 Orkla — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Orkla — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 24 meczach z rzędu
- 🔥 Orkla — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Herd jest o 135% lepsza niż Orkla pod względem odsetku wygranych meczów.
| Herd | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 44% | 47% |
Śr. goli/mecz | 4.25 | 3.67 | 3.94 |
Strzelone | 3.00 | 1.89 | 2.41 |
Stracone | 1.25 | 1.78 | 1.53 |
BTTS % | 50% | 67% | 59% |
Czyste konto % | 25% | 11% | 18% |
Nie strzelił % | 25% | 22% | 24% |
| Orkla | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 20% | 20% |
Śr. goli/mecz | 5.30 | 5.20 | 5.25 |
Strzelone | 1.80 | 1.90 | 1.85 |
Stracone | 3.50 | 3.30 | 3.40 |
BTTS % | 90% | 70% | 80% |
Czyste konto % | 0% | 10% | 5% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Lvs NTNUI1-2
- 15.08.2026Wvs Ranheim II9-0
- 10.08.2026Lvs Aalesund II0-3
- 31.07.2026Lvs Volda0-1
- 25.07.2026Lvs Melhus0-2
- 27.06.2026Dvs NTNUI2-2
- 20.06.2026Wvs Kvik Trondheim5-1
- 13.06.2026Wvs Nardo4-1
- 30.05.2026Dvs Ranheim II2-2
- 26.05.2026Lvs Aalesund II0-2
- 31.08.2026Dvs Ranheim II3-3
- 15.08.2026Lvs Spjelkavik2-5
- 08.08.2026Lvs Melhus3-8
- 03.08.2026Lvs Rosenborg II1-2
- 25.07.2026Lvs Aalesund II2-4
- 27.06.2026Lvs Molde II3-5
- 20.06.2026Wvs Spjelkavik2-0
- 13.06.2026Lvs Volda2-5
- 30.05.2026Dvs Kvik Trondheim1-1
- 22.05.2026Lvs Melhus0-2
Progi bramkowe
| Herd | Orkla | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (8/8) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 88% (7/8) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 75% (6/8) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 63% (5/8) | 60% (6/10) |
Nie strzelił | 25% (2/8) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 59% (10/17) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 76% (13/17) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 59% (10/17) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 82% (14/17) | 70% (14/20) |
| Herd | Orkla | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 88% (7/8) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 25% (2/8) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 13% (1/8) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/8) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 38% (3/8) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 59% (10/17) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 76% (13/17) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 59% (10/17) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 82% (14/17) | 70% (14/20) |
| Herd | Orkla | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (8/8) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 75% (6/8) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 50% (4/8) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 25% (2/8) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 25% (2/8) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 59% (10/17) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 76% (13/17) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 59% (10/17) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 82% (14/17) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Herd | Orkla | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/37) | 0% (0/17) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 5% (2/37) | 12% (2/17) | 0% (0/20) |
Under 2.5 | 19% (7/37) | 24% (4/17) | 15% (3/20) |
Under 3.5 | 41% (15/37) | 41% (7/17) | 40% (8/20) |
Under 4.5 | 57% (21/37) | 71% (12/17) | 45% (9/20) |
Under 5.5 | 59% (22/37) | 76% (13/17) | 45% (9/20) |

