Football Stats
Herb Staal Jørpeland
Staal JørpelandŚr. pkt/mecz 1.65
Herb Hinna
HinnaŚr. pkt/mecz 0.80

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Staal Jørpeland

2W — Staal Jørpeland1D1W — Hinna

Streaki - Staal Jørpeland

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Staal Jørpeland — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Staal Jørpeland — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Staal Jørpeland — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Staal Jørpeland — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
  • Staal Jørpeland — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Staal Jørpeland — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Staal Jørpeland — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Staal Jørpeland — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Hinna

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hinna — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Hinna — przegrywa na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Hinna — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Hinna — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Hinna — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Hinna — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Hinna — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Hinna — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)

Serie - Staal Jørpeland

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Staal Jørpeland — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 19 meczach z rzędu

Serie - Hinna

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hinna — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
25.06Herb Staal JørpelandStaal Jørpeland11Herb HinnaHinna
03.10Herb HinnaHinna03Herb Staal JørpelandStaal Jørpeland
14.06Herb Staal JørpelandStaal Jørpeland25Herb HinnaHinna
12.08Herb Staal JørpelandStaal Jørpeland20Herb HinnaHinna

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Staal Jørpeland jest o 150% lepsza niż Hinna pod względem odsetku wygranych meczów.

Staal JørpelandDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
4.70
3.70
4.20
Strzelone
2.70
1.80
2.25
Stracone
2.00
1.90
1.95
BTTS %
90%
50%
70%
Czyste konto %
0%
30%
15%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
HinnaDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
4.40
4.20
4.30
Strzelone
2.50
1.00
1.75
Stracone
1.90
3.20
2.55
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
10%
0%
5%
Nie strzelił %
30%
50%
40%

Ostatnie 10 meczów

Staal Jørpeland jest o +170% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.70 gola/mecz
Staal Jørpeland u siebie
1.00 gola/mecz
Hinna na wyjeździe

Progi bramkowe

Staal JørpelandHinna
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 2.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 3.5
70% (7/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
90% (18/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
85% (17/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
60% (12/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemStaal JørpelandHinna
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Under 2.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 3.5
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Under 4.5
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Under 5.5
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
3. Division - Girone 4 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Madla171052352.06
2Vindbjart171025321.88
3Flekkerøy171025321.88
4Varhaug17854291.71
5Mandalskameratene17845281.65
6Brodd17827261.53
7Viking II17746251.47
8Stabæk II17728231.35
9Haugesund II17638211.24
10Staal Jørpeland17548191.12
11Hinna17548191.12
12Våg175111160.94
13Odd II17449160.94
14Åkra174211140.82