Football Stats
Herb Staal Jørpeland
Staal JørpelandŚr. pkt/mecz 1.55
Norwegia / 3. Division - Girone 417 sierpnia 2026 18:00
Herb Haugesund II
Haugesund IIŚr. pkt/mecz 1.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Staal Jørpeland

Streaki - Staal Jørpeland

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Staal Jørpeland — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Staal Jørpeland — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Staal Jørpeland — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Staal Jørpeland — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
  • Staal Jørpeland — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)

Streaki - Haugesund II

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Haugesund II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Haugesund II — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Haugesund II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Haugesund II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Haugesund II — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Haugesund II — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Haugesund II — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Haugesund II — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Staal Jørpeland

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Staal Jørpeland — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Staal Jørpeland — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Staal Jørpeland — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Staal Jørpeland — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Staal Jørpeland — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 23 meczach z rzędu

Serie - Haugesund II

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Haugesund II — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Haugesund II — powyżej 1.5 gola w meczu w 19 meczach z rzędu
  • 🔥 Haugesund II — powyżej 2.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Haugesund II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Haugesund II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Haugesund II — więcej goli pada w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
17.08Herb Staal JørpelandStaal Jørpeland34Herb Haugesund IIHaugesund II
12.04Herb Haugesund IIHaugesund II03Herb Staal JørpelandStaal Jørpeland
22.09Herb Staal JørpelandStaal Jørpeland32Herb Haugesund IIHaugesund II
07.06Herb Haugesund IIHaugesund II23Herb Staal JørpelandStaal Jørpeland

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Staal Jørpeland jest o 13% lepsza niż Haugesund II pod względem odsetku wygranych meczów.

Staal JørpelandDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
4.40
4.40
4.40
Strzelone
2.30
2.10
2.20
Stracone
2.10
2.30
2.20
BTTS %
90%
60%
75%
Czyste konto %
0%
30%
15%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Haugesund IIDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
4.40
5.00
4.70
Strzelone
2.30
2.50
2.40
Stracone
2.10
2.50
2.30
BTTS %
80%
70%
75%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
10%
20%
15%

Ostatnie 10 meczów

Haugesund II jest o +9% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.30 gola/mecz
Staal Jørpeland u siebie
2.50 gola/mecz
Haugesund II na wyjeździe

Progi bramkowe

Staal JørpelandHaugesund II
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 3.5
60% (6/10)
80% (8/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
85% (17/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
35% (7/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
55% (11/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemStaal JørpelandHaugesund II
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 2.5
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Under 3.5
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Under 4.5
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Under 5.5
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
3. Division - Girone 4 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Madla171052352.06
2Vindbjart171025321.88
3Flekkerøy171025321.88
4Varhaug17854291.71
5Mandalskameratene17845281.65
6Brodd17827261.53
7Viking II17746251.47
8Stabæk II17728231.35
9Haugesund II17638211.24
10Staal Jørpeland17548191.12
11Hinna17548191.12
12Våg175111160.94
13Odd II17449160.94
14Åkra174211140.82