Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Skjervøy
Streaki - Skjervøy
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Skjervøy — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Skjervøy — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Skjervøy — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Skjervøy — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Skjervøy — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Skjervøy — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Skjervøy — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Streaki - Fløya
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Fløya — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Fløya — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Fløya — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Fløya — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Fløya — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- Fløya — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Fløya — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Fløya — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Skjervøy
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Skjervøy — powyżej 1.5 gola w meczu w 14 meczach z rzędu
- 🔥 Skjervøy — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Skjervøy — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 18 meczach z rzędu
- 🔥 Skjervøy — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 14 meczach z rzędu
Serie - Fløya
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Fløya — powyżej 1.5 gola w meczu w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Fløya — powyżej 2.5 gola w meczu w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Fløya — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Fløya — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Fløya — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Skjervøy | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 20% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.70 | 4.90 | 4.30 |
Strzelone | 1.90 | 1.50 | 1.70 |
Stracone | 1.80 | 3.40 | 2.60 |
BTTS % | 50% | 70% | 60% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
| Fløya | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.90 | 4.80 | 4.35 |
Strzelone | 2.70 | 1.90 | 2.30 |
Stracone | 1.20 | 2.90 | 2.05 |
BTTS % | 70% | 80% | 75% |
Czyste konto % | 30% | 0% | 15% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 08.08.2026Lvs Harstad0-7
- 30.07.2026Wvs Ulfstind3-1
- 25.07.2026Wvs Alta4-2
- 28.06.2026Lvs Strømsgodset II1-5
- 20.06.2026Lvs Bossekop3-8
- 13.06.2026Lvs Skedsmo0-2
- 30.05.2026Wvs Ulfstind2-0
- 25.05.2026Dvs Fauske Sprint3-3
- 14.05.2026Wvs Harstad2-1
- 09.05.2026Dvs Kongsvinger II3-3
- 06.08.2026Wvs Ulfstind7-0
- 01.08.2026Lvs Alta1-3
- 25.07.2026Wvs Lillestrøm II3-2
- 27.06.2026Lvs Fauske Sprint1-3
- 21.06.2026Wvs Strømsgodset II4-0
- 11.06.2026Lvs Ulfstind0-3
- 30.05.2026Lvs Skedsmo2-3
- 23.05.2026Wvs Bossekop5-2
- 14.05.2026Wvs Kongsvinger II3-1
- 09.05.2026Wvs Skjetten3-1
Progi bramkowe
| Skjervøy | Fløya | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 100% (10/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 90% (9/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
| Skjervøy | Fløya | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
| Skjervøy | Fløya | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Skjervøy | Fløya | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Under 2.5 | 20% (8/40) | 30% (6/20) | 10% (2/20) |
Under 3.5 | 33% (13/40) | 45% (9/20) | 20% (4/20) |
Under 4.5 | 53% (21/40) | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
Under 5.5 | 73% (29/40) | 65% (13/20) | 80% (16/20) |

