Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Skövde AIK
Streaki - Skövde AIK
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Skövde AIK — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Skövde AIK — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Skövde AIK — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Skövde AIK — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Skövde AIK — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Skövde AIK — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
- Skövde AIK — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Lund
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Lund — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Lund — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Lund — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Lund — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Lund — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Lund — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Lund — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Lund — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
- Lund — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Skövde AIK
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Skövde AIK — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Skövde AIK — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Skövde AIK — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Skövde AIK — przegrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Skövde AIK — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Skövde AIK — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Skövde AIK — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Skövde AIK — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Skövde AIK — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
Serie - Lund
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Lund — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Lund jest o 80% lepsza niż Skövde AIK pod względem odsetku wygranych meczów.
| Skövde AIK | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 10% | 25% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 3.30 | 2.60 |
Strzelone | 0.90 | 0.80 | 0.85 |
Stracone | 1.00 | 2.50 | 1.75 |
BTTS % | 30% | 60% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 10% | 30% |
Nie strzelił % | 40% | 40% | 40% |
| Lund | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 20% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 2.80 | 2.90 |
Strzelone | 1.90 | 1.40 | 1.65 |
Stracone | 1.10 | 1.40 | 1.25 |
BTTS % | 50% | 70% | 60% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 0% | 20% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 01.08.2026Lvs Olympic1-3
- 27.06.2026Lvs Lund1-2
- 18.06.2026Dvs Hässleholms IF2-2
- 14.06.2026Lvs Rosengård0-3
- 07.06.2026Lvs Trelleborg0-4
- 01.06.2026Wvs Jonkopings Sodra1-0
- 23.05.2026Lvs AFC Malmo0-4
- 17.05.2026Dvs Eskilsminne1-1
- 13.05.2026Wvs Utsikten3-2
- 09.05.2026Dvs Angelholms FF1-1
- 02.08.2026Dvs Trelleborg2-2
- 27.06.2026Wvs Skövde AIK2-1
- 18.06.2026Dvs Jonkopings Sodra0-0
- 12.06.2026Lvs AFC Malmo1-4
- 07.06.2026Dvs Kristianstad1-1
- 03.06.2026Wvs Olympic3-1
- 22.05.2026Wvs Eskilsminne4-2
- 17.05.2026Wvs Utsikten5-0
- 13.05.2026Lvs Laholm3-4
- 09.05.2026Dvs Trollhättan1-1
Progi bramkowe
| Skövde AIK | Lund | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
| Skövde AIK | Lund | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
| Skövde AIK | Lund | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Skövde AIK | Lund | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 33% (13/40) | 35% (7/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 60% (24/40) | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |

