Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Laholm
Streaki - Laholm
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Laholm — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Laholm — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Laholm — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Laholm — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Laholm — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Laholm — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Laholm — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Streaki - AFC Malmo
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- AFC Malmo — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/8, 100%)
- AFC Malmo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/8, 100%)
- AFC Malmo — jest niepokonany na wyjeździe (7/8, 88%)
- AFC Malmo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/8, 88%)
- AFC Malmo — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/8, 88%)
- AFC Malmo — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (6/8, 75%)
- AFC Malmo — jest niepokonany w 1. połowie (13/18, 72%)
Serie - Laholm
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Laholm — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Laholm — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - AFC Malmo
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 AFC Malmo — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 AFC Malmo — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 AFC Malmo — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 AFC Malmo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 AFC Malmo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. AFC Malmo jest o 26% lepsza niż Laholm pod względem odsetku wygranych meczów.
| Laholm | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.90 | 3.00 | 3.45 |
Strzelone | 2.10 | 1.30 | 1.70 |
Stracone | 1.80 | 1.70 | 1.75 |
BTTS % | 70% | 60% | 65% |
Czyste konto % | 10% | 20% | 15% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
| AFC Malmo | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 50% | 44% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 3.38 | 3.44 |
Strzelone | 1.70 | 2.25 | 1.94 |
Stracone | 1.80 | 1.13 | 1.50 |
BTTS % | 80% | 50% | 67% |
Czyste konto % | 10% | 38% | 22% |
Nie strzelił % | 10% | 13% | 11% |
Ostatnie 10 meczów
- 24.08.2026Lvs Hässleholms IF1-2
- 15.08.2026Dvs Jonkopings Sodra0-0
- 08.08.2026Wvs Trollhättan1-0
- 01.08.2026Lvs Trollhättan0-1
- 27.06.2026Wvs Utsikten3-1
- 21.06.2026Wvs Kristianstad3-0
- 13.06.2026Lvs Olympic2-3
- 04.06.2026Lvs Hässleholms IF1-2
- 30.05.2026Lvs AFC Malmo2-4
- 24.05.2026Lvs Atvidabergs FF1-3
- 22.08.2026Lvs Lund2-5
- 15.08.2026Dvs Olympic2-2
- 08.08.2026Lvs Trelleborg1-2
- 01.08.2026Dvs Angelholms FF2-2
- 27.06.2026Wvs Jonkopings Sodra1-0
- 21.06.2026Lvs Olympic1-2
- 12.06.2026Wvs Lund4-1
- 07.06.2026Wvs Eskilsminne2-1
- 30.05.2026Wvs Laholm4-2
- 23.05.2026Wvs Skövde AIK4-0
Progi bramkowe
| Laholm | AFC Malmo | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (8/8) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 100% (8/8) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 75% (6/8) |
Over 3.5 | 60% (6/10) | 50% (4/8) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 13% (1/8) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 72% (13/18) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 78% (14/18) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 72% (13/18) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 83% (15/18) |
| Laholm | AFC Malmo | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 88% (7/8) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 38% (3/8) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 13% (1/8) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/8) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (4/8) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 72% (13/18) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 78% (14/18) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 72% (13/18) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 83% (15/18) |
| Laholm | AFC Malmo | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (8/8) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 63% (5/8) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 25% (2/8) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 13% (1/8) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 13% (1/8) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 72% (13/18) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 78% (14/18) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 72% (13/18) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 83% (15/18) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Laholm | AFC Malmo | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/38) | 5% (1/20) | 0% (0/18) |
Under 1.5 | 18% (7/38) | 25% (5/20) | 11% (2/18) |
Under 2.5 | 29% (11/38) | 30% (6/20) | 28% (5/18) |
Under 3.5 | 55% (21/38) | 55% (11/20) | 56% (10/18) |
Under 4.5 | 76% (29/38) | 75% (15/20) | 78% (14/18) |
Under 5.5 | 84% (32/38) | 80% (16/20) | 89% (16/18) |

