Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
7 spotkań — z perspektywy Skövde AIK
Streaki - Skövde AIK
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Skövde AIK — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Skövde AIK — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Skövde AIK — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Skövde AIK — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Skövde AIK — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Skövde AIK — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
- Skövde AIK — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
- Skövde AIK — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Trelleborg
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Trelleborg — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Trelleborg — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Trelleborg — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Trelleborg — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Trelleborg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Trelleborg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Trelleborg — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
- Trelleborg — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Serie - Skövde AIK
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Skövde AIK — obie drużyny strzelają (BTTS) w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Skövde AIK — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Skövde AIK — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Skövde AIK — nie wygrywa 1. połowę w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Skövde AIK — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Serie - Trelleborg
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Trelleborg — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Trelleborg — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Trelleborg — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Trelleborg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Trelleborg jest o 120% lepsza niż Skövde AIK pod względem odsetku wygranych meczów.
| Skövde AIK | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 10% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.80 | 2.55 |
Strzelone | 1.20 | 0.90 | 1.05 |
Stracone | 1.10 | 1.90 | 1.50 |
BTTS % | 50% | 70% | 60% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
| Trelleborg | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 60% | 55% |
Śr. goli/mecz | 3.60 | 2.80 | 3.20 |
Strzelone | 2.20 | 1.90 | 2.05 |
Stracone | 1.40 | 0.90 | 1.15 |
BTTS % | 90% | 50% | 70% |
Czyste konto % | 10% | 40% | 25% |
Nie strzelił % | 0% | 30% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Dvs Tvååker1-1
- 23.08.2026Wvs Kristianstad3-1
- 16.08.2026Lvs Atvidabergs FF1-2
- 08.08.2026Dvs Lund1-1
- 01.08.2026Lvs Olympic1-3
- 27.06.2026Lvs Lund1-2
- 18.06.2026Dvs Hässleholms IF2-2
- 14.06.2026Lvs Rosengård0-3
- 07.06.2026Lvs Trelleborg0-4
- 01.06.2026Wvs Jonkopings Sodra1-0
- 30.08.2026Wvs Utsikten2-1
- 22.08.2026Lvs Trollhättan1-2
- 16.08.2026Lvs Eskilsminne1-3
- 08.08.2026Wvs AFC Malmo2-1
- 02.08.2026Dvs Lund2-2
- 26.06.2026Dvs Kristianstad0-0
- 18.06.2026Wvs Rosengård3-2
- 14.06.2026Wvs Hässleholms IF2-0
- 07.06.2026Wvs Skövde AIK4-0
- 30.05.2026Wvs Eskilsminne3-2
Progi bramkowe
| Skövde AIK | Trelleborg | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
| Skövde AIK | Trelleborg | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
| Skövde AIK | Trelleborg | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Skövde AIK | Trelleborg | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 25% (5/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 50% (10/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 60% (24/40) | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

