Football Stats
Herb Trollhättan
TrollhättanŚr. pkt/mecz 1.25
Szwecja / Ettan - Södra5 września 2026 16:00
Herb Eskilsminne
EskilsminneŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Trollhättan

1W — Trollhättan3D6W — Eskilsminne

Streaki - Trollhättan

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Trollhättan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Trollhättan — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Trollhättan — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Trollhättan — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Trollhättan — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Trollhättan — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Trollhättan — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Eskilsminne

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Eskilsminne — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Eskilsminne — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Eskilsminne — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Eskilsminne — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Eskilsminne — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Eskilsminne — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Trollhättan

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Trollhättan — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Trollhättan — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Trollhättan — remisuje 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Trollhättan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Trollhättan — więcej goli pada w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Serie - Eskilsminne

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Eskilsminne — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Eskilsminne — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Eskilsminne — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
18.06Herb EskilsminneEskilsminne20Herb TrollhättanTrollhättan
06.09Herb TrollhättanTrollhättan12Herb EskilsminneEskilsminne
01.06Herb EskilsminneEskilsminne22Herb TrollhättanTrollhättan
14.09Herb EskilsminneEskilsminne41Herb TrollhättanTrollhättan
06.04Herb TrollhättanTrollhättan01Herb EskilsminneEskilsminne
11.11Herb TrollhättanTrollhättan12Herb EskilsminneEskilsminne
29.07Herb EskilsminneEskilsminne22Herb TrollhättanTrollhättan
22.11Herb TrollhättanTrollhättan21Herb EskilsminneEskilsminne
21.06Herb EskilsminneEskilsminne11Herb TrollhättanTrollhättan
26.10Herb EskilsminneEskilsminne21Herb TrollhättanTrollhättan

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Eskilsminne jest o 33% lepsza niż Trollhättan pod względem odsetku wygranych meczów.

TrollhättanDomWyjazdOgółem
Win %
10%
50%
30%
Śr. goli/mecz
2.90
3.10
3.00
Strzelone
1.20
1.50
1.35
Stracone
1.70
1.60
1.65
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
0%
20%
10%
Nie strzelił %
30%
10%
20%
EskilsminneDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
3.10
3.60
3.35
Strzelone
1.50
1.80
1.65
Stracone
1.60
1.80
1.70
BTTS %
40%
70%
55%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
30%
20%
25%

Ostatnie 10 meczów

Eskilsminne jest o +50% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Trollhättan u siebie
1.80 gola/mecz
Eskilsminne na wyjeździe

Progi bramkowe

TrollhättanEskilsminne
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
30% (3/10)
90% (9/10)
Over 3.5
20% (2/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
30% (6/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
85% (17/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemTrollhättanEskilsminne
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Under 2.5
43% (17/40)
55% (11/20)
30% (6/20)
Under 3.5
57% (23/40)
70% (14/20)
45% (9/20)
Under 4.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 5.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Ettan - Södra — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Trelleborg191162392.05
2Hässleholms IF191135361.89
3Atvidabergs FF191054351.84
4Lund19973341.79
5Rosengård19874311.63
6AFC Malmo19865301.58
7Tvååker19856291.53
8Jonkopings Sodra19757261.37
9Eskilsminne19748251.32
10Olympic197210231.21
11Trollhättan19577221.16
12Skövde AIK19496211.11
13Kristianstad19559201.05
14Laholm195311180.95
15Angelholms FF19388170.89
16Utsikten19141470.37