Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Sollentuna
Streaki - Sollentuna
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sollentuna — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Sollentuna — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Sollentuna — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Sollentuna — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Sollentuna — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Umeå FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Umeå FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Umeå FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Umeå FC — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Umeå FC — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- Umeå FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Umeå FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
Serie - Sollentuna
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sollentuna — nie wygrywa 1. połowę w 10 meczach z rzędu
Serie - Umeå FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Umeå FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Umeå FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Umeå FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 14 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Umeå FC jest o 20% lepsza niż Sollentuna pod względem odsetku wygranych meczów.
| Sollentuna | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 1.80 | 2.30 |
Strzelone | 1.50 | 0.70 | 1.10 |
Stracone | 1.30 | 1.10 | 1.20 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
| Umeå FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 40% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 3.80 | 3.25 |
Strzelone | 1.10 | 1.80 | 1.45 |
Stracone | 1.60 | 2.00 | 1.80 |
BTTS % | 60% | 80% | 70% |
Czyste konto % | 10% | 0% | 5% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.05.2026Dvs IF Karlstad0-0
- 24.05.2026Dvs Piteå2-2
- 17.05.2026Lvs Enköping0-1
- 13.05.2026Lvs Hammarby Talang0-2
- 09.05.2026Dvs Arlanda1-1
- 03.05.2026Dvs Stockholm Internazionale1-1
- 25.04.2026Dvs Assyriska FF0-0
- 18.04.2026Wvs Gefle IF2-1
- 11.04.2026Wvs Järfälla1-0
- 04.04.2026Lvs Karlberg0-1
- 31.05.2026Dvs Stocksund2-2
- 24.05.2026Lvs IF Karlstad0-2
- 17.05.2026Dvs FBK Karlstad1-1
- 14.05.2026Wvs Assyriska FF5-1
- 09.05.2026Dvs Gefle IF2-2
- 03.05.2026Wvs Karlberg2-1
- 26.04.2026Lvs Stockholm Internazionale0-3
- 19.04.2026Lvs Vasalund1-3
- 12.04.2026Lvs Arlanda0-1
- 06.04.2026Wvs Hammarby Talang2-1
Progi bramkowe
| Sollentuna | Umeå FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 90% (9/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
| Sollentuna | Umeå FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
| Sollentuna | Umeå FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Sollentuna | Umeå FC | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 15% (3/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 30% (6/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 43% (17/40) | 60% (12/20) | 25% (5/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

