Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy Karlberg
Streaki - Karlberg
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Karlberg — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Karlberg — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Karlberg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Karlberg — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Karlberg — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Karlberg — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Karlberg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
Streaki - Hammarby Talang
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Hammarby Talang — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Hammarby Talang — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- Hammarby Talang — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Hammarby Talang — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Hammarby Talang — wygrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hammarby Talang — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hammarby Talang — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hammarby Talang — wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hammarby Talang — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Serie - Karlberg
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Karlberg — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Karlberg — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Karlberg — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Karlberg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Hammarby Talang
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Hammarby Talang — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Hammarby Talang — jest niepokonany w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Hammarby Talang jest o 133% lepsza niż Karlberg pod względem odsetku wygranych meczów.
| Karlberg | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 3.60 | 3.50 | 3.55 |
Strzelone | 1.60 | 1.80 | 1.70 |
Stracone | 2.00 | 1.70 | 1.85 |
BTTS % | 80% | 90% | 85% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 20% | 0% | 10% |
| Hammarby Talang | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 80% | 70% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 3.40 | 3.40 |
Strzelone | 2.40 | 2.50 | 2.45 |
Stracone | 1.00 | 0.90 | 0.95 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 40% | 35% |
Nie strzelił % | 0% | 10% | 5% |
Ostatnie 10 meczów
- 04.06.2026Lvs AFC Eskilstuna2-3
- 31.05.2026Dvs FBK Karlstad1-1
- 23.05.2026Lvs Stockholm Internazionale1-2
- 16.05.2026Lvs Järfälla1-3
- 13.05.2026Dvs Arlanda1-1
- 09.05.2026Dvs IF Karlstad0-0
- 03.05.2026Lvs Umeå FC1-2
- 26.04.2026Wvs Gefle IF3-2
- 19.04.2026Wvs Assyriska FF4-3
- 10.04.2026Lvs Enköping1-3
- 06.06.2026Wvs Gefle IF4-0
- 30.05.2026Lvs AFC Eskilstuna1-2
- 23.05.2026Wvs Enköping1-0
- 16.05.2026Wvs Stockholm Internazionale3-1
- 13.05.2026Wvs Sollentuna2-0
- 09.05.2026Wvs Assyriska FF4-0
- 02.05.2026Wvs IF Karlstad2-0
- 27.04.2026Dvs Vasalund2-2
- 19.04.2026Wvs Piteå4-1
- 11.04.2026Wvs Stocksund4-2
Progi bramkowe
| Karlberg | Hammarby Talang | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
| Karlberg | Hammarby Talang | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
| Karlberg | Hammarby Talang | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Karlberg | Hammarby Talang | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 33% (13/40) | 35% (7/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 45% (18/40) | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
Under 4.5 | 70% (28/40) | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |

