Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Umeå FC
Streaki - Umeå FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Umeå FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Umeå FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Umeå FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Umeå FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Umeå FC — obie drużyny strzelają (BTTS) (15/20, 75%)
- Umeå FC — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Streaki - Järfälla
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Järfälla — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Järfälla — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Järfälla — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Järfälla — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Järfälla — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Järfälla — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Umeå FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Umeå FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
Serie - Järfälla
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Järfälla — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Järfälla — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Järfälla — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Järfälla — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Järfälla jest o 43% lepsza niż Umeå FC pod względem odsetku wygranych meczów.
| Umeå FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 40% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 3.70 | 3.20 |
Strzelone | 1.30 | 1.90 | 1.60 |
Stracone | 1.40 | 1.80 | 1.60 |
BTTS % | 60% | 90% | 75% |
Czyste konto % | 20% | 0% | 10% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
| Järfälla | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 40% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 3.60 | 3.55 |
Strzelone | 2.10 | 2.10 | 2.10 |
Stracone | 1.40 | 1.50 | 1.45 |
BTTS % | 30% | 70% | 50% |
Czyste konto % | 50% | 20% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 21.06.2026Lvs Enköping1-3
- 12.06.2026Wvs Piteå2-0
- 07.06.2026Dvs Sollentuna1-1
- 31.05.2026Dvs Stocksund2-2
- 24.05.2026Lvs IF Karlstad0-2
- 17.05.2026Dvs FBK Karlstad1-1
- 14.05.2026Wvs Assyriska FF5-1
- 09.05.2026Dvs Gefle IF2-2
- 03.05.2026Wvs Karlberg2-1
- 26.04.2026Lvs Stockholm Internazionale0-3
- 18.06.2026Dvs Hammarby Talang1-1
- 13.06.2026Lvs Arlanda2-3
- 08.06.2026Lvs Stocksund1-6
- 03.06.2026Lvs Vasalund1-3
- 23.05.2026Wvs Gefle IF4-0
- 16.05.2026Wvs Karlberg3-1
- 13.05.2026Lvs Enköping0-3
- 09.05.2026Lvs FBK Karlstad0-2
- 03.05.2026Dvs Assyriska FF3-3
- 26.04.2026Wvs Piteå1-0
Progi bramkowe
| Umeå FC | Järfälla | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
| Umeå FC | Järfälla | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
| Umeå FC | Järfälla | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Umeå FC | Järfälla | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 55% (22/40) | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
Under 4.5 | 80% (32/40) | 90% (18/20) | 70% (14/20) |
Under 5.5 | 88% (35/40) | 95% (19/20) | 80% (16/20) |

