Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy Gareji
Streaki - Gareji
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Gareji — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Gareji — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Gareji — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Gareji — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Gareji — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Gareji — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Gareji — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Gareji — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Shturmi
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Shturmi — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Shturmi — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- Shturmi — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Shturmi — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Shturmi — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Shturmi — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Shturmi — poniżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Gareji
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Gareji — jest niepokonany w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Gareji — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gareji — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gareji — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gareji — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Shturmi
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Shturmi — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Shturmi — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Gareji jest o 71% lepsza niż Shturmi pod względem odsetku wygranych meczów.
| Gareji | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 50% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 1.90 | 2.10 |
Strzelone | 1.30 | 1.20 | 1.25 |
Stracone | 1.00 | 0.70 | 0.85 |
BTTS % | 30% | 60% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
| Shturmi | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 1.60 | 1.75 |
Strzelone | 1.00 | 0.90 | 0.95 |
Stracone | 0.90 | 0.70 | 0.80 |
BTTS % | 20% | 60% | 40% |
Czyste konto % | 50% | 40% | 45% |
Nie strzelił % | 40% | 20% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 13.06.2026Wvs Gori3-1
- 30.05.2026Wvs Samtredia3-2
- 24.05.2026Dvs Sioni1-1
- 20.05.2026Wvs Merani Martvili1-0
- 16.05.2026Dvs Kolkheti Poti1-1
- 10.05.2026Wvs Aragvi Dusheti1-0
- 06.05.2026Wvs Telavi2-0
- 02.05.2026Dvs Odishi 19191-1
- 26.04.2026Wvs Shturmi2-1
- 22.04.2026Wvs Gori1-0
- 13.06.2026Lvs Telavi0-2
- 30.05.2026Lvs Odishi 19191-2
- 24.05.2026Wvs Aragvi Dusheti2-0
- 20.05.2026Wvs Gori2-0
- 16.05.2026Dvs Samtredia1-1
- 10.05.2026Lvs Sioni0-2
- 06.05.2026Dvs Merani Martvili0-0
- 02.05.2026Wvs Kolkheti Poti1-0
- 26.04.2026Lvs Gareji1-2
- 22.04.2026Dvs Telavi1-1
Progi bramkowe
| Gareji | Shturmi | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
| Gareji | Shturmi | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
| Gareji | Shturmi | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 30% (3/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Gareji | Shturmi | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 78% (31/40) | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
Under 3.5 | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

