Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
7 spotkań — z perspektywy Gareji
Streaki - Gareji
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Gareji — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Gareji — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Gareji — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Gareji — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Gareji — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Gareji — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Aragvi Dusheti
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Aragvi Dusheti — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Aragvi Dusheti — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Aragvi Dusheti — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Aragvi Dusheti — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Aragvi Dusheti — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
- Aragvi Dusheti — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Gareji
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Gareji — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gareji — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Gareji — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Aragvi Dusheti
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Aragvi Dusheti — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Aragvi Dusheti — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Gareji jest o 57% lepsza niż Aragvi Dusheti pod względem odsetku wygranych meczów.
| Gareji | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 40% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 1.60 | 1.80 |
Strzelone | 1.40 | 1.00 | 1.20 |
Stracone | 0.60 | 0.60 | 0.60 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 60% | 40% | 50% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
| Aragvi Dusheti | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 10% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 1.80 | 2.35 |
Strzelone | 1.50 | 0.50 | 1.00 |
Stracone | 1.40 | 1.30 | 1.35 |
BTTS % | 70% | 40% | 55% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 08.08.2026Dvs Telavi0-0
- 22.06.2026Lvs Odishi 19191-2
- 17.06.2026Dvs Shturmi0-0
- 13.06.2026Wvs Gori3-1
- 30.05.2026Wvs Samtredia3-2
- 24.05.2026Dvs Sioni1-1
- 20.05.2026Wvs Merani Martvili1-0
- 16.05.2026Dvs Kolkheti Poti1-1
- 10.05.2026Wvs Aragvi Dusheti1-0
- 06.05.2026Wvs Telavi2-0
- 08.08.2026Lvs Samtredia2-4
- 22.06.2026Lvs Telavi0-1
- 17.06.2026Wvs Sioni3-2
- 13.06.2026Dvs Odishi 19191-1
- 29.05.2026Dvs Merani Martvili1-1
- 24.05.2026Lvs Shturmi0-2
- 20.05.2026Wvs Kolkheti Poti2-1
- 16.05.2026Wvs Gori1-0
- 10.05.2026Lvs Gareji0-1
- 06.05.2026Lvs Samtredia0-2
Progi bramkowe
| Gareji | Aragvi Dusheti | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
| Gareji | Aragvi Dusheti | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
| Gareji | Aragvi Dusheti | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Gareji | Aragvi Dusheti | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 15% (3/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 38% (15/40) | 45% (9/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 70% (28/40) | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

