Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Telavi
Streaki - Telavi
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Telavi — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Telavi — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Telavi — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Telavi — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
- Telavi — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Telavi — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Telavi — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
- Telavi — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Samtredia
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Samtredia — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Samtredia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Samtredia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Samtredia — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Samtredia — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Samtredia — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Telavi
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Telavi — jest niepokonany w 1. połowie w 14 meczach z rzędu
- 🔥 Telavi — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Samtredia
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Samtredia — wygrywa w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Samtredia — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Samtredia — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Samtredia — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Samtredia — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Telavi jest o 25% lepsza niż Samtredia pod względem odsetku wygranych meczów.
| Telavi | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 20% | 50% |
Śr. goli/mecz | 1.60 | 2.40 | 2.00 |
Strzelone | 1.30 | 1.00 | 1.15 |
Stracone | 0.30 | 1.40 | 0.85 |
BTTS % | 30% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 70% | 30% | 50% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
| Samtredia | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 3.40 | 3.05 |
Strzelone | 1.40 | 1.50 | 1.45 |
Stracone | 1.30 | 1.90 | 1.60 |
BTTS % | 50% | 70% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Lvs Sioni1-2
- 22.08.2026Wvs Merani Martvili1-0
- 15.08.2026Dvs Kolkheti Poti1-1
- 08.08.2026Dvs Gareji0-0
- 22.06.2026Wvs Aragvi Dusheti1-0
- 17.06.2026Wvs Odishi 19191-0
- 13.06.2026Wvs Shturmi2-0
- 30.05.2026Wvs Gori1-0
- 24.05.2026Wvs Samtredia3-0
- 20.05.2026Wvs Sioni2-1
- 28.08.2026Wvs Odishi 19193-0
- 22.08.2026Wvs Shturmi1-0
- 15.08.2026Wvs Gori1-0
- 08.08.2026Wvs Aragvi Dusheti4-2
- 26.07.2026Wvs Shturmi2-1
- 22.06.2026Lvs Sioni2-3
- 17.06.2026Lvs Merani Martvili1-2
- 13.06.2026Dvs Kolkheti Poti2-2
- 30.05.2026Lvs Gareji2-3
- 24.05.2026Lvs Telavi0-3
Progi bramkowe
| Telavi | Samtredia | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 90% (18/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
| Telavi | Samtredia | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 0% (0/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 90% (18/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
| Telavi | Samtredia | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 90% (18/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Telavi | Samtredia | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 35% (7/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 65% (13/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 90% (18/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 100% (20/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

