Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Tadamon Sour
Streaki - Tadamon Sour
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Tadamon Sour — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Tadamon Sour — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Tadamon Sour — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
Streaki - Al Mabarrah
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Al Mabarrah — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/7, 100%)
- Al Mabarrah — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/7, 100%)
- Al Mabarrah — nie strzela gola na wyjeździe (6/7, 86%)
- Al Mabarrah — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (6/7, 86%)
- Al Mabarrah — poniżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (5/7, 71%)
Serie - Tadamon Sour
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Tadamon Sour — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Tadamon Sour — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Tadamon Sour — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Tadamon Sour — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Serie - Al Mabarrah
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Al Mabarrah — poniżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Al Mabarrah — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Al Mabarrah — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Al Mabarrah — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Al Mabarrah — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Al Mabarrah — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Al Mabarrah — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Al Mabarrah jest o 107% lepsza niż Tadamon Sour pod względem odsetku wygranych meczów.
| Tadamon Sour | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 20% | 15% |
Śr. goli/mecz | 1.60 | 1.50 | 1.55 |
Strzelone | 0.50 | 0.60 | 0.55 |
Stracone | 1.10 | 0.90 | 1.00 |
BTTS % | 40% | 20% | 30% |
Czyste konto % | 40% | 50% | 45% |
Nie strzelił % | 50% | 60% | 55% |
| Al Mabarrah | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 44% | 14% | 31% |
Śr. goli/mecz | 1.89 | 1.00 | 1.50 |
Strzelone | 0.89 | 0.14 | 0.56 |
Stracone | 1.00 | 0.86 | 0.94 |
BTTS % | 33% | 0% | 19% |
Czyste konto % | 44% | 57% | 50% |
Nie strzelił % | 33% | 86% | 56% |
Ostatnie 10 meczów
- 27.02.2026Lvs Jwaaya FC0-1
- 21.02.2026Dvs Al Ahed0-0
- 13.02.2026Dvs Reyady Abaseya1-1
- 31.01.2026Lvs Shabab Al Sahel1-2
- 24.01.2026Lvs Safa0-2
- 26.12.2025Lvs Al Ansar0-2
- 19.12.2025Dvs Al Hikma0-0
- 12.12.2025Dvs Al Nejmeh0-0
- 07.12.2025Wvs Racing1-0
- 08.11.2025Wvs Al Mabarrah3-0
- 11.06.2026Wvs Racing1-0
- 21.02.2026Lvs Jwaaya FC0-2
- 15.02.2026Wvs Al Ahed1-0
- 07.02.2026Dvs Reyady Abaseya0-0
- 23.01.2026Wvs Shabab Al Sahel1-0
- 25.12.2025Wvs Safa1-0
- 21.12.2025Lvs Al Ansar0-2
- 14.12.2025Wvs Al Hikma2-1
- 07.12.2025Dvs Al Nejmeh2-2
- 08.11.2025Lvs Tadamon Sour0-3
Progi bramkowe
| Tadamon Sour | Al Mabarrah | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 57% (4/7) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 43% (3/7) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/7) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/7) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 86% (6/7) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 44% (7/16) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 50% (8/16) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 56% (9/16) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 56% (9/16) |
| Tadamon Sour | Al Mabarrah | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 43% (3/7) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 29% (2/7) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/7) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/7) |
Nie strzelił | 90% (9/10) | 100% (7/7) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 44% (7/16) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 50% (8/16) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 56% (9/16) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 56% (9/16) |
| Tadamon Sour | Al Mabarrah | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 29% (2/7) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 0% (0/7) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/7) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/7) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 86% (6/7) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 44% (7/16) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 50% (8/16) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 56% (9/16) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 56% (9/16) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Tadamon Sour | Al Mabarrah | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 28% (10/36) | 30% (6/20) | 25% (4/16) |
Under 1.5 | 47% (17/36) | 45% (9/20) | 50% (8/16) |
Under 2.5 | 81% (29/36) | 80% (16/20) | 81% (13/16) |
Under 3.5 | 92% (33/36) | 90% (18/20) | 94% (15/16) |
Under 4.5 | 100% (36/36) | 100% (20/20) | 100% (16/16) |
Under 5.5 | 100% (36/36) | 100% (20/20) | 100% (16/16) |

