Football Stats
Herb KR Reykjavik
KR ReykjavikŚr. pkt/mecz 2.00
Islandia / Úrvalsdeild19 lipca 2026 18:00
Herb Stjarnan
StjarnanŚr. pkt/mecz 1.15

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy KR Reykjavik

4W — KR Reykjavik1D5W — Stjarnan

Streaki - KR Reykjavik

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • KR Reykjavik — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • KR Reykjavik — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (10/10, 100%)
  • KR Reykjavik — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • KR Reykjavik — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • KR Reykjavik — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • KR Reykjavik — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • KR Reykjavik — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • KR Reykjavik — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • KR Reykjavik — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • KR Reykjavik — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Stjarnan

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Stjarnan — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Stjarnan — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Stjarnan — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Stjarnan — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Stjarnan — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Stjarnan — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Stjarnan — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Stjarnan — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Stjarnan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - KR Reykjavik

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 KR Reykjavik — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 KR Reykjavik — powyżej 1.5 gola w meczu w 24 meczach z rzędu
  • 🔥 KR Reykjavik — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 KR Reykjavik — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 KR Reykjavik — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu

Serie - Stjarnan

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Stjarnan — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Stjarnan — obie drużyny strzelają (BTTS) w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Stjarnan — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Stjarnan — powyżej 2.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Stjarnan — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Stjarnan — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Stjarnan — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Stjarnan — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
19.07Herb KR ReykjavikKR Reykjavik50Herb StjarnanStjarnan
08.05Herb StjarnanStjarnan23Herb KR ReykjavikKR Reykjavik
25.08Herb KR ReykjavikKR Reykjavik12Herb StjarnanStjarnan
29.05Herb StjarnanStjarnan42Herb KR ReykjavikKR Reykjavik
06.07Herb KR ReykjavikKR Reykjavik11Herb StjarnanStjarnan
12.04Herb StjarnanStjarnan13Herb KR ReykjavikKR Reykjavik
28.09Herb StjarnanStjarnan20Herb KR ReykjavikKR Reykjavik
21.08Herb StjarnanStjarnan31Herb KR ReykjavikKR Reykjavik
28.05Herb KR ReykjavikKR Reykjavik10Herb StjarnanStjarnan
29.10Herb KR ReykjavikKR Reykjavik02Herb StjarnanStjarnan

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. KR Reykjavik jest o 100% lepsza niż Stjarnan pod względem odsetku wygranych meczów.

KR ReykjavikDomWyjazdOgółem
Win %
80%
40%
60%
Śr. goli/mecz
5.60
5.90
5.75
Strzelone
3.60
3.20
3.40
Stracone
2.00
2.70
2.35
BTTS %
100%
90%
95%
Czyste konto %
0%
0%
0%
Nie strzelił %
0%
10%
5%
StjarnanDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
4.50
3.70
4.10
Strzelone
2.10
1.90
2.00
Stracone
2.40
1.80
2.10
BTTS %
90%
100%
95%
Czyste konto %
0%
0%
0%
Nie strzelił %
10%
0%
5%

Ostatnie 10 meczów

KR Reykjavik jest o +89% lepsza pod względem strzelonych bramek
3.60 gola/mecz
KR Reykjavik u siebie
1.90 gola/mecz
Stjarnan na wyjeździe

Progi bramkowe

KR ReykjavikStjarnan
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 3.5
90% (9/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
20% (4/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
80% (16/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemKR ReykjavikStjarnan
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 2.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 3.5
20% (8/40)
10% (2/20)
30% (6/20)
Under 4.5
43% (17/40)
25% (5/20)
60% (12/20)
Under 5.5
70% (28/40)
50% (10/20)
90% (18/20)
Úrvalsdeild — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Vikingur Reykjavik211641522.48
2KR Reykjavik211353442.10
3Fram Reykjavik211353442.10
4Breidablik21867301.43
5Keflavik21849281.33
6IA Akranes21768271.29
7Stjarnan218310271.29
8Valur Reykjavik217311241.14
9FH hafnarfjordur21498211.00
10Thor Akureyri215313180.86
11IBV Vestmannaeyjar214512170.81
12KA Akureyri214512170.81