Football Stats
Herb Keflavik
KeflavikŚr. pkt/mecz 1.40
Islandia / Úrvalsdeild23 sierpnia 2026 19:00
Herb IBV Vestmannaeyjar
IBV VestmannaeyjarŚr. pkt/mecz 0.85

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Keflavik

Streaki - Keflavik

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Keflavik — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Keflavik — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Keflavik — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Keflavik — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Keflavik — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Keflavik — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Keflavik — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)

Streaki - IBV Vestmannaeyjar

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • IBV Vestmannaeyjar — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • IBV Vestmannaeyjar — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • IBV Vestmannaeyjar — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • IBV Vestmannaeyjar — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • IBV Vestmannaeyjar — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • IBV Vestmannaeyjar — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Keflavik

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Keflavik — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - IBV Vestmannaeyjar

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 IBV Vestmannaeyjar — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 IBV Vestmannaeyjar — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 IBV Vestmannaeyjar — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 IBV Vestmannaeyjar — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 IBV Vestmannaeyjar — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 IBV Vestmannaeyjar — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.08Herb KeflavikKeflavik10Herb IBV VestmannaeyjarIBV Vestmannaeyjar
31.05Herb IBV VestmannaeyjarIBV Vestmannaeyjar61Herb KeflavikKeflavik
30.08Herb KeflavikKeflavik32Herb IBV VestmannaeyjarIBV Vestmannaeyjar
30.06Herb IBV VestmannaeyjarIBV Vestmannaeyjar50Herb KeflavikKeflavik
07.10Herb IBV VestmannaeyjarIBV Vestmannaeyjar11Herb KeflavikKeflavik
16.07Herb IBV VestmannaeyjarIBV Vestmannaeyjar11Herb KeflavikKeflavik
29.04Herb KeflavikKeflavik13Herb IBV VestmannaeyjarIBV Vestmannaeyjar
10.10Herb IBV VestmannaeyjarIBV Vestmannaeyjar21Herb KeflavikKeflavik
30.07Herb IBV VestmannaeyjarIBV Vestmannaeyjar22Herb KeflavikKeflavik
07.05Herb KeflavikKeflavik33Herb IBV VestmannaeyjarIBV Vestmannaeyjar

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Keflavik jest o 100% lepsza niż IBV Vestmannaeyjar pod względem odsetku wygranych meczów.

KeflavikDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
3.10
3.70
3.40
Strzelone
2.00
1.40
1.70
Stracone
1.10
2.30
1.70
BTTS %
60%
80%
70%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
IBV VestmannaeyjarDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
3.70
4.00
3.85
Strzelone
1.70
1.50
1.60
Stracone
2.00
2.50
2.25
BTTS %
80%
80%
80%
Czyste konto %
10%
0%
5%
Nie strzelił %
10%
20%
15%

Ostatnie 10 meczów

Keflavik jest o +33% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.00 gola/mecz
Keflavik u siebie
1.50 gola/mecz
IBV Vestmannaeyjar na wyjeździe

Progi bramkowe

KeflavikIBV Vestmannaeyjar
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 3.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemKeflavikIBV Vestmannaeyjar
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Under 2.5
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Under 3.5
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Under 4.5
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Under 5.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Úrvalsdeild — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Vikingur Reykjavik211641522.48
2KR Reykjavik211353442.10
3Fram Reykjavik211353442.10
4Breidablik21867301.43
5Keflavik21849281.33
6IA Akranes21768271.29
7Stjarnan218310271.29
8Valur Reykjavik217311241.14
9FH hafnarfjordur21498211.00
10Thor Akureyri215313180.86
11IBV Vestmannaeyjar214512170.81
12KA Akureyri214512170.81