Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Dinamo Batumi
Streaki - Dinamo Batumi
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Dinamo Batumi — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Dinamo Batumi — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Dinamo Batumi — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Dinamo Batumi — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Dinamo Batumi — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Dinamo Batumi — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - FC Iberia 1999
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FC Iberia 1999 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- FC Iberia 1999 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- FC Iberia 1999 — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- FC Iberia 1999 — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- FC Iberia 1999 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- FC Iberia 1999 — poniżej 3.5 spalonych (3/3, 100%)
- FC Iberia 1999 — powyżej 29.5 punktów kartkowych (4/5, 80%)
- FC Iberia 1999 — powyżej 2.5 kartek (4/5, 80%)
- FC Iberia 1999 — poniżej 6.5 kartek (4/5, 80%)
- FC Iberia 1999 — powyżej 2.5 kartek łącznie (4/5, 80%)
- FC Iberia 1999 — poniżej 6.5 kartek łącznie (4/5, 80%)
- FC Iberia 1999 — powyżej 8.5 rożnych (3/4, 75%)
- FC Iberia 1999 — poniżej 11.5 rożnych (3/4, 75%)
- FC Iberia 1999 — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (3/4, 75%)
- FC Iberia 1999 — ma więcej rożnych niż przeciwnik (3/4, 75%)
Serie - Dinamo Batumi
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Dinamo Batumi — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Batumi — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Batumi — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Batumi — wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Batumi — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Batumi — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Batumi — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Batumi — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - FC Iberia 1999
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FC Iberia 1999 — przegrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Iberia 1999 — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FC Iberia 1999 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Iberia 1999 — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
- 🔥 FC Iberia 1999 — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Iberia 1999 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FC Iberia 1999 — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Iberia 1999 — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Iberia 1999 — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Iberia 1999 — poniżej 12.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Iberia 1999 — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Iberia 1999 — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Iberia 1999 — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dinamo Batumi jest o 67% lepsza niż FC Iberia 1999 pod względem odsetku wygranych meczów.
| Dinamo Batumi | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 40% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 3.10 | 3.30 |
Strzelone | 2.00 | 1.60 | 1.80 |
Stracone | 1.50 | 1.50 | 1.50 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
| FC Iberia 1999 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 3.30 | 2.90 |
Strzelone | 1.20 | 1.40 | 1.30 |
Stracone | 1.30 | 1.90 | 1.60 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Wvs Spaeri3-0
- 21.08.2026Wvs Meshakhte1-0
- 16.08.2026Wvs Samgurali4-0
- 08.08.2026Dvs Gagra2-2
- 23.06.2026Lvs Dinamo Tbilisi1-2
- 17.06.2026Wvs Torpedo Kutaisi3-2
- 12.06.2026Wvs Dila3-2
- 29.05.2026Lvs FC Iberia 19990-1
- 25.05.2026Wvs Rustavi1-0
- 21.05.2026Dvs Spaeri3-3
- 31.08.2026Lvs Gagra0-2
- 27.08.2026Lvs Jagiellonia1-2
- 20.08.2026Lvs Jagiellonia0-4
- 15.08.2026Lvs Torpedo Kutaisi3-4
- 11.08.2026Dvs Larne1-1
- 04.08.2026Dvs Larne0-0
- 29.07.2026Dvs Slovan Bratislava1-1
- 21.07.2026Lvs Slovan Bratislava0-2
- 14.07.2026Dvs Flora Tallinn2-2
- 08.07.2026Wvs Flora Tallinn3-2
Progi bramkowe
| Dinamo Batumi | FC Iberia 1999 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 90% (9/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| Dinamo Batumi | FC Iberia 1999 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| Dinamo Batumi | FC Iberia 1999 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Dinamo Batumi | FC Iberia 1999 | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.25 (4/40) | — | 8.25 (4/20) |
Over 6.5 Corners | 75% (3/4) | — | 75% (3/4) |
Over 7.5 Corners | 75% (3/4) | — | 75% (3/4) |
Over 8.5 Corners | 75% (3/4) | — | 75% (3/4) |
Over 9.5 Corners | 75% (3/4) | — | 75% (3/4) |
Over 10.5 Corners | 25% (1/4) | — | 25% (1/4) |
Over 11.5 Corners | 25% (1/4) | — | 25% (1/4) |
Over 12.5 Corners | 0% (0/4) | — | 0% (0/4) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/4) | — | 0% (0/4) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/4) | — | 0% (0/4) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Dinamo Batumi | FC Iberia 1999 | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.75 | — | 5.75 |
More Corners Than Opponent | 75% (3/4) | — | 75% (3/4) |
Over 2.5 Corners Earned | 75% (3/4) | — | 75% (3/4) |
Over 3.5 Corners Earned | 75% (3/4) | — | 75% (3/4) |
Over 4.5 Corners Earned | 75% (3/4) | — | 75% (3/4) |
Over 5.5 Corners Earned | 75% (3/4) | — | 75% (3/4) |
Over 6.5 Corners Earned | 25% (1/4) | — | 25% (1/4) |
Over 7.5 Corners Earned | 25% (1/4) | — | 25% (1/4) |
Over 8.5 Corners Earned | 25% (1/4) | — | 25% (1/4) |
Corners Earned | 23 | — | 23 |
| Ogółem | Dinamo Batumi | FC Iberia 1999 | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 2.50 | — | 2.50 |
More Corners Than Opponent | 75% (3/4) | — | 75% (3/4) |
Over 2.5 Corners Against | 50% (2/4) | — | 50% (2/4) |
Over 3.5 Corners Against | 50% (2/4) | — | 50% (2/4) |
Over 4.5 Corners Against | 0% (0/4) | — | 0% (0/4) |
Over 5.5 Corners Against | 0% (0/4) | — | 0% (0/4) |
Over 6.5 Corners Against | 0% (0/4) | — | 0% (0/4) |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/4) | — | 0% (0/4) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/4) | — | 0% (0/4) |
Corners Against | 10 | — | 10 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Dinamo Batumi | FC Iberia 1999 | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.20 (5/5) | — | 4.20 (5/5) |
Over 0.5 Cards | 100% (5/5) | — | 100% (5/5) |
Over 1.5 Cards | 80% (4/5) | — | 80% (4/5) |
Over 2.5 Cards | 80% (4/5) | — | 80% (4/5) |
Over 3.5 Cards | 60% (3/5) | — | 60% (3/5) |
Over 4.5 Cards | 40% (2/5) | — | 40% (2/5) |
Over 5.5 Cards | 40% (2/5) | — | 40% (2/5) |
Over 6.5 Cards | 20% (1/5) | — | 20% (1/5) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/5) | — | 0% (0/5) |
Total Cards | 21 | — | 21 |
Highest in a Match | 7 | — | 7 |
Lowest in a Match | 1 | — | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Dinamo Batumi | FC Iberia 1999 | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 35% (14/40) | 20% (4/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 60% (24/40) | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

