Football Stats
Herb Gagra
GagraŚr. pkt/mecz 1.30
Gruzja / Erovnuli Liga10 września 2026 19:00
Herb Torpedo Kutaisi
Torpedo KutaisiŚr. pkt/mecz 1.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Gagra

1W — Gagra1D8W — Torpedo Kutaisi

Streaki - Gagra

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Gagra — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Gagra — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Gagra — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Gagra — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Gagra — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Gagra — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Gagra — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Gagra — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Gagra — powyżej 29.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Gagra — poniżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Gagra — poniżej 6.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Gagra — powyżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
  • Gagra — poniżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
  • Gagra — powyżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Gagra — poniżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Gagra — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)

Streaki - Torpedo Kutaisi

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Torpedo Kutaisi — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Torpedo Kutaisi — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Torpedo Kutaisi — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Torpedo Kutaisi — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Torpedo Kutaisi — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Torpedo Kutaisi — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Gagra

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Gagra — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Gagra — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gagra — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Torpedo Kutaisi

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Torpedo Kutaisi — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Torpedo Kutaisi — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.05Herb Torpedo KutaisiTorpedo Kutaisi12Herb GagraGagra
17.04Herb GagraGagra22Herb Torpedo KutaisiTorpedo Kutaisi
17.10Herb GagraGagra02Herb Torpedo KutaisiTorpedo Kutaisi
03.08Herb Torpedo KutaisiTorpedo Kutaisi21Herb GagraGagra
24.04Herb Torpedo KutaisiTorpedo Kutaisi21Herb GagraGagra
01.03Herb GagraGagra12Herb Torpedo KutaisiTorpedo Kutaisi
27.11Herb Torpedo KutaisiTorpedo Kutaisi20Herb GagraGagra
22.09Herb GagraGagra03Herb Torpedo KutaisiTorpedo Kutaisi
24.05Herb Torpedo KutaisiTorpedo Kutaisi21Herb GagraGagra
07.04Herb GagraGagra01Herb Torpedo KutaisiTorpedo Kutaisi

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Torpedo Kutaisi jest o 33% lepsza niż Gagra pod względem odsetku wygranych meczów.

GagraDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
2.30
2.40
2.35
Strzelone
1.30
0.90
1.10
Stracone
1.00
1.50
1.25
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Torpedo KutaisiDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
3.70
2.80
3.25
Strzelone
2.00
1.50
1.75
Stracone
1.70
1.30
1.50
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
30%
20%
25%

Ostatnie 10 meczów

Torpedo Kutaisi jest o +15% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Gagra u siebie
1.50 gola/mecz
Torpedo Kutaisi na wyjeździe

Progi bramkowe

GagraTorpedo Kutaisi
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 2.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 3.5
10% (1/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemGagraTorpedo Kutaisi
Match Corners AVG
5.00 (1/40)
5.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 9.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 10.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 11.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 12.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 13.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemGagraTorpedo Kutaisi
Corners Earned Match
1.00
1.00
More Corners Than Opponent
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 2.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 3.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 4.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Corners Earned
1
1

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemGagraTorpedo Kutaisi
Match Cards AVG
3.00 (1/1)
3.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 4.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Total Cards
3
3
Highest in a Match
3
3
Lowest in a Match
3
3

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGagraTorpedo Kutaisi
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Under 2.5
45% (18/40)
55% (11/20)
35% (7/20)
Under 3.5
75% (30/40)
90% (18/20)
60% (12/20)
Under 4.5
88% (35/40)
100% (20/20)
75% (15/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Erovnuli Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Rustavi231265421.83
2Dinamo Tbilisi221075371.68
3Dinamo Batumi231076371.61
4FC Iberia 1999211047341.62
5Samgurali23959321.39
6Torpedo Kutaisi23878311.35
7Dila229310301.36
8Gagra23698271.17
9Spaeri235810231.00
10Meshakhte232813140.61