Football Stats
Herb FC Iberia 1999
FC Iberia 1999Śr. pkt/mecz 1.20
Gruzja / Erovnuli Liga13 września 2026 17:00
Herb Spaeri
SpaeriŚr. pkt/mecz 0.85

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy FC Iberia 1999

1W — FC Iberia 19991D0W — Spaeri

Streaki - FC Iberia 1999

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Iberia 1999 — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • FC Iberia 1999 — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC Iberia 1999 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC Iberia 1999 — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • FC Iberia 1999 — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • FC Iberia 1999 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • FC Iberia 1999 — poniżej 3.5 spalonych (3/3, 100%)
  • FC Iberia 1999 — powyżej 29.5 punktów kartkowych (4/5, 80%)
  • FC Iberia 1999 — powyżej 2.5 kartek (4/5, 80%)
  • FC Iberia 1999 — poniżej 6.5 kartek (4/5, 80%)
  • FC Iberia 1999 — powyżej 2.5 kartek łącznie (4/5, 80%)
  • FC Iberia 1999 — poniżej 6.5 kartek łącznie (4/5, 80%)
  • FC Iberia 1999 — powyżej 8.5 rożnych (3/4, 75%)
  • FC Iberia 1999 — poniżej 11.5 rożnych (3/4, 75%)
  • FC Iberia 1999 — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (3/4, 75%)
  • FC Iberia 1999 — ma więcej rożnych niż przeciwnik (3/4, 75%)
  • FC Iberia 1999 — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Spaeri

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Spaeri — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Spaeri — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Spaeri — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Spaeri — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Spaeri — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)

Serie - FC Iberia 1999

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Iberia 1999 — przegrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Iberia 1999 — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Iberia 1999 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Iberia 1999 — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Iberia 1999 — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Iberia 1999 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Iberia 1999 — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Iberia 1999 — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Iberia 1999 — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Iberia 1999 — poniżej 12.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Iberia 1999 — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Iberia 1999 — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Iberia 1999 — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Serie - Spaeri

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Spaeri — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
12.06Herb FC Iberia 1999FC Iberia 199911Herb SpaeriSpaeri
22.04Herb SpaeriSpaeri02Herb FC Iberia 1999FC Iberia 1999

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Iberia 1999 jest o 100% lepsza niż Spaeri pod względem odsetku wygranych meczów.

FC Iberia 1999DomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
2.50
3.30
2.90
Strzelone
1.20
1.40
1.30
Stracone
1.30
1.90
1.60
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
SpaeriDomWyjazdOgółem
Win %
30%
0%
15%
Śr. goli/mecz
3.40
2.20
2.80
Strzelone
1.80
0.60
1.20
Stracone
1.60
1.60
1.60
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
10%
30%
20%
Nie strzelił %
20%
40%
30%

Ostatnie 10 meczów

FC Iberia 1999 jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
FC Iberia 1999 u siebie
0.60 gola/mecz
Spaeri na wyjeździe

Progi bramkowe

FC Iberia 1999Spaeri
Over 0.5
100% (10/10)
70% (7/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemFC Iberia 1999Spaeri
Match Corners AVG
8.25 (4/40)
8.25 (4/20)
Over 6.5 Corners
75% (3/4)
75% (3/4)
Over 7.5 Corners
75% (3/4)
75% (3/4)
Over 8.5 Corners
75% (3/4)
75% (3/4)
Over 9.5 Corners
75% (3/4)
75% (3/4)
Over 10.5 Corners
25% (1/4)
25% (1/4)
Over 11.5 Corners
25% (1/4)
25% (1/4)
Over 12.5 Corners
0% (0/4)
0% (0/4)
Over 13.5 Corners
0% (0/4)
0% (0/4)
Over 14.5 Corners
0% (0/4)
0% (0/4)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFC Iberia 1999Spaeri
Corners Earned Match
5.75
5.75
More Corners Than Opponent
75% (3/4)
75% (3/4)
Over 2.5 Corners Earned
75% (3/4)
75% (3/4)
Over 3.5 Corners Earned
75% (3/4)
75% (3/4)
Over 4.5 Corners Earned
75% (3/4)
75% (3/4)
Over 5.5 Corners Earned
75% (3/4)
75% (3/4)
Over 6.5 Corners Earned
25% (1/4)
25% (1/4)
Over 7.5 Corners Earned
25% (1/4)
25% (1/4)
Over 8.5 Corners Earned
25% (1/4)
25% (1/4)
Corners Earned
23
23

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemFC Iberia 1999Spaeri
Match Cards AVG
4.20 (5/5)
4.20 (5/5)
Over 0.5 Cards
100% (5/5)
100% (5/5)
Over 1.5 Cards
80% (4/5)
80% (4/5)
Over 2.5 Cards
80% (4/5)
80% (4/5)
Over 3.5 Cards
60% (3/5)
60% (3/5)
Over 4.5 Cards
40% (2/5)
40% (2/5)
Over 5.5 Cards
40% (2/5)
40% (2/5)
Over 6.5 Cards
20% (1/5)
20% (1/5)
Over 7.5 Cards
0% (0/5)
0% (0/5)
Total Cards
21
21
Highest in a Match
7
7
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFC Iberia 1999Spaeri
Under 0.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 1.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 2.5
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Under 3.5
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Under 4.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Erovnuli Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Rustavi231265421.83
2Dinamo Tbilisi221075371.68
3Dinamo Batumi231076371.61
4FC Iberia 1999211047341.62
5Samgurali23959321.39
6Torpedo Kutaisi23878311.35
7Dila229310301.36
8Gagra23698271.17
9Spaeri235810231.00
10Meshakhte232813140.61