Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Seongnam FC
Streaki - Seongnam FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Seongnam FC — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Seongnam FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Seongnam FC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Seongnam FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Seongnam FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Gimhae City
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Gimhae City — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/7, 100%)
- Gimhae City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/7, 100%)
- Gimhae City — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (6/7, 86%)
- Gimhae City — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (5/7, 71%)
- Gimhae City — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (5/7, 71%)
- Gimhae City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (5/7, 71%)
- Gimhae City — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (5/7, 71%)
- Gimhae City — przegrywa (10/13, 77%)
Serie - Seongnam FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Seongnam FC — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Seongnam FC — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Gimhae City
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Gimhae City — nie wygrywa 1. połowę w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Gimhae City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Seongnam FC jest o 400% lepsza niż Gimhae City pod względem odsetku wygranych meczów.
| Seongnam FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 50% | 40% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 2.20 | 2.05 |
Strzelone | 1.00 | 1.40 | 1.20 |
Stracone | 0.90 | 0.80 | 0.85 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 40% | 35% |
Nie strzelił % | 40% | 20% | 30% |
| Gimhae City | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 0% | 14% | 8% |
Śr. goli/mecz | 3.33 | 2.71 | 3.00 |
Strzelone | 0.67 | 0.86 | 0.77 |
Stracone | 2.67 | 1.86 | 2.23 |
BTTS % | 67% | 71% | 69% |
Czyste konto % | 0% | 14% | 8% |
Nie strzelił % | 33% | 14% | 23% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.05.2026Dvs Suwon City FC0-0
- 24.05.2026Lvs Seoul E-Land FC1-3
- 17.05.2026Dvs Gyeongnam FC1-1
- 10.05.2026Dvs Jeonnam Dragons0-0
- 03.05.2026Wvs Yongin City2-1
- 25.04.2026Dvs Cheonan City1-1
- 19.04.2026Lvs Paju Citizen0-1
- 12.04.2026Lvs Ansan Greeners0-1
- 04.04.2026Wvs Hwaseong3-1
- 28.03.2026Dvs Gimpo Citizen0-0
- 30.05.2026Lvs Gimpo Citizen1-2
- 23.05.2026Wvs Jeonnam Dragons1-0
- 17.05.2026Lvs Daegu FC1-4
- 10.05.2026Lvs Gyeongnam FC1-2
- 03.05.2026Lvs Busan I Park0-1
- 26.04.2026Lvs Yongin City1-4
- 18.04.2026Dvs Cheongju1-1
- 12.04.2026Dvs Asan Mugunghwa1-1
- 05.04.2026Lvs Paju Citizen1-3
- 21.03.2026Lvs Suwon Bluewings0-3
Progi bramkowe
| Seongnam FC | Gimhae City | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (7/7) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 86% (6/7) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 43% (3/7) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 29% (2/7) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 14% (1/7) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 77% (10/13) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 85% (11/13) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 69% (9/13) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 77% (10/13) |
| Seongnam FC | Gimhae City | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 71% (5/7) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 14% (1/7) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 14% (1/7) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/7) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 100% (7/7) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 77% (10/13) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 85% (11/13) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 69% (9/13) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 77% (10/13) |
| Seongnam FC | Gimhae City | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 100% (7/7) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 57% (4/7) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 14% (1/7) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/7) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 14% (1/7) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 77% (10/13) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 85% (11/13) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 69% (9/13) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 77% (10/13) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Seongnam FC | Gimhae City | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 12% (4/33) | 20% (4/20) | 0% (0/13) |
Under 1.5 | 30% (10/33) | 40% (8/20) | 15% (2/13) |
Under 2.5 | 52% (17/33) | 60% (12/20) | 38% (5/13) |
Under 3.5 | 73% (24/33) | 75% (15/20) | 69% (9/13) |
Under 4.5 | 91% (30/33) | 100% (20/20) | 77% (10/13) |
Under 5.5 | 100% (33/33) | 100% (20/20) | 100% (13/13) |

