Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Cheonan City
Streaki - Cheonan City
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Cheonan City — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Cheonan City — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Cheonan City — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Cheonan City — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Cheonan City — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Cheonan City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
- Cheonan City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Gimhae City
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Gimhae City — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/8, 100%)
- Gimhae City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/8, 100%)
- Gimhae City — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/8, 88%)
- Gimhae City — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (6/8, 75%)
- Gimhae City — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (6/8, 75%)
- Gimhae City — przegrywa (11/15, 73%)
- Gimhae City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (11/15, 73%)
Serie - Cheonan City
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Cheonan City — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Cheonan City — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Cheonan City — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Cheonan City — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cheonan City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Gimhae City
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Gimhae City — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gimhae City — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gimhae City — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Gimhae City — nie wygrywa 1. połowę w 14 meczach z rzędu
- 🔥 Gimhae City — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Gimhae City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Cheonan City jest o 186% lepsza niż Gimhae City pod względem odsetku wygranych meczów.
| Cheonan City | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 20% | 20% |
Śr. goli/mecz | 1.70 | 3.10 | 2.40 |
Strzelone | 0.80 | 1.40 | 1.10 |
Stracone | 0.90 | 1.70 | 1.30 |
BTTS % | 40% | 80% | 60% |
Czyste konto % | 50% | 0% | 25% |
Nie strzelił % | 40% | 20% | 30% |
| Gimhae City | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 0% | 13% | 7% |
Śr. goli/mecz | 3.43 | 2.63 | 3.00 |
Strzelone | 0.71 | 0.88 | 0.80 |
Stracone | 2.71 | 1.75 | 2.20 |
BTTS % | 71% | 75% | 73% |
Czyste konto % | 0% | 13% | 7% |
Nie strzelił % | 29% | 13% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 05.07.2026Lvs Gyeongnam FC1-2
- 07.06.2026Dvs Suwon City FC2-2
- 31.05.2026Wvs Ansan Greeners3-1
- 25.05.2026Lvs Suwon Bluewings2-3
- 16.05.2026Dvs Paju Citizen0-0
- 10.05.2026Lvs Busan I Park0-1
- 03.05.2026Wvs Asan Mugunghwa1-0
- 25.04.2026Dvs Seongnam FC1-1
- 18.04.2026Wvs Daegu FC2-1
- 12.04.2026Dvs Cheongju2-2
- 05.07.2026Lvs Seoul E-Land FC1-3
- 05.06.2026Dvs Seongnam FC1-1
- 30.05.2026Lvs Gimpo Citizen1-2
- 23.05.2026Wvs Jeonnam Dragons1-0
- 17.05.2026Lvs Daegu FC1-4
- 10.05.2026Lvs Gyeongnam FC1-2
- 03.05.2026Lvs Busan I Park0-1
- 26.04.2026Lvs Yongin City1-4
- 18.04.2026Dvs Cheongju1-1
- 12.04.2026Dvs Asan Mugunghwa1-1
Progi bramkowe
| Cheonan City | Gimhae City | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 100% (8/8) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 88% (7/8) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 38% (3/8) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 25% (2/8) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 13% (1/8) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 67% (10/15) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 73% (11/15) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 67% (10/15) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 73% (11/15) |
| Cheonan City | Gimhae City | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 63% (5/8) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 13% (1/8) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 13% (1/8) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/8) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 100% (8/8) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 67% (10/15) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 73% (11/15) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 67% (10/15) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 73% (11/15) |
| Cheonan City | Gimhae City | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 100% (8/8) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 63% (5/8) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 13% (1/8) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/8) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 13% (1/8) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 67% (10/15) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 73% (11/15) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 67% (10/15) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 73% (11/15) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Cheonan City | Gimhae City | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 9% (3/35) | 15% (3/20) | 0% (0/15) |
Under 1.5 | 26% (9/35) | 35% (7/20) | 13% (2/15) |
Under 2.5 | 46% (16/35) | 50% (10/20) | 40% (6/15) |
Under 3.5 | 66% (23/35) | 65% (13/20) | 67% (10/15) |
Under 4.5 | 89% (31/35) | 95% (19/20) | 80% (12/15) |
Under 5.5 | 100% (35/35) | 100% (20/20) | 100% (15/15) |

