Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Daegu FC
Streaki - Daegu FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Daegu FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Daegu FC — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Daegu FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Daegu FC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Daegu FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Daegu FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Daegu FC — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
Streaki - Seongnam FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Seongnam FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Seongnam FC — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Seongnam FC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Seongnam FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
Serie - Daegu FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Daegu FC — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Daegu FC — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Daegu FC — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Daegu FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Daegu FC — więcej goli pada w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Seongnam FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Seongnam FC — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Seongnam FC — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Seongnam FC — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Daegu FC jest o 29% lepsza niż Seongnam FC pod względem odsetku wygranych meczów.
| Daegu FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 3.20 | 3.15 |
Strzelone | 1.90 | 1.90 | 1.90 |
Stracone | 1.20 | 1.30 | 1.25 |
BTTS % | 50% | 90% | 70% |
Czyste konto % | 50% | 10% | 30% |
Nie strzelił % | 0% | 10% | 5% |
| Seongnam FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 40% | 35% |
Śr. goli/mecz | 1.70 | 2.10 | 1.90 |
Strzelone | 0.90 | 1.20 | 1.05 |
Stracone | 0.80 | 0.90 | 0.85 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 04.07.2026Wvs Cheongju5-1
- 05.06.2026Wvs Paju Citizen1-0
- 30.05.2026Dvs Yongin City1-1
- 24.05.2026Wvs Ansan Greeners3-0
- 17.05.2026Wvs Gimhae City4-1
- 09.05.2026Dvs Suwon Bluewings0-0
- 03.05.2026Wvs Gyeongnam FC2-0
- 18.04.2026Lvs Cheonan City1-2
- 11.04.2026Dvs Suwon City FC2-2
- 05.04.2026Dvs Gimpo Citizen3-3
- 04.07.2026Lvs Suwon Bluewings0-1
- 05.06.2026Dvs Gimhae City1-1
- 30.05.2026Dvs Suwon City FC0-0
- 24.05.2026Lvs Seoul E-Land FC1-3
- 17.05.2026Dvs Gyeongnam FC1-1
- 10.05.2026Dvs Jeonnam Dragons0-0
- 03.05.2026Wvs Yongin City2-1
- 25.04.2026Dvs Cheonan City1-1
- 19.04.2026Lvs Paju Citizen0-1
- 12.04.2026Lvs Ansan Greeners0-1
Progi bramkowe
| Daegu FC | Seongnam FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
| Daegu FC | Seongnam FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
| Daegu FC | Seongnam FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Daegu FC | Seongnam FC | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 5% (1/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 33% (13/40) | 20% (4/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 55% (22/40) | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 75% (15/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 85% (17/20) | 100% (20/20) |

