Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Paju Citizen
Streaki - Paju Citizen
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Paju Citizen — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/8, 100%)
- Paju Citizen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/8, 88%)
- Paju Citizen — nie wygrywa 1. połowę (12/17, 71%)
Streaki - Ansan Greeners
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ansan Greeners — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ansan Greeners — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ansan Greeners — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Paju Citizen
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Paju Citizen — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Ansan Greeners
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ansan Greeners — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Ansan Greeners — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Ansan Greeners — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ansan Greeners — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Paju Citizen jest o 16% lepsza niż Ansan Greeners pod względem odsetku wygranych meczów.
| Paju Citizen | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 25% | 33% | 29% |
Śr. goli/mecz | 2.25 | 2.33 | 2.29 |
Strzelone | 1.00 | 1.00 | 1.00 |
Stracone | 1.25 | 1.33 | 1.29 |
BTTS % | 38% | 56% | 47% |
Czyste konto % | 25% | 33% | 29% |
Nie strzelił % | 50% | 33% | 41% |
| Ansan Greeners | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 30% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 2.70 | 2.80 |
Strzelone | 1.00 | 0.70 | 0.85 |
Stracone | 1.90 | 2.00 | 1.95 |
BTTS % | 80% | 20% | 50% |
Czyste konto % | 0% | 30% | 15% |
Nie strzelił % | 20% | 60% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 19.07.2026Dvs Suwon Bluewings0-0
- 11.07.2026Wvs Hwaseong2-1
- 04.07.2026Lvs Yongin City0-1
- 05.06.2026Lvs Daegu FC0-1
- 30.05.2026Lvs Busan I Park1-4
- 25.05.2026Lvs Gimpo Citizen0-1
- 16.05.2026Dvs Cheonan City0-0
- 03.05.2026Dvs Cheongju0-0
- 25.04.2026Lvs Gyeongnam FC2-3
- 19.04.2026Wvs Seongnam FC1-0
- 19.07.2026Lvs Gyeongnam FC0-5
- 11.07.2026Wvs Suwon Bluewings2-1
- 04.07.2026Lvs Suwon City FC1-3
- 31.05.2026Lvs Cheonan City1-3
- 24.05.2026Lvs Daegu FC0-3
- 16.05.2026Lvs Gimpo Citizen0-1
- 10.05.2026Lvs Yongin City1-2
- 03.05.2026Lvs Hwaseong0-2
- 25.04.2026Wvs Jeonnam Dragons2-1
- 19.04.2026Lvs Seoul E-Land FC0-2
Progi bramkowe
| Paju Citizen | Ansan Greeners | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 88% (7/8) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (4/8) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 38% (3/8) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 38% (3/8) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 50% (4/8) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (6/17) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 53% (9/17) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 53% (9/17) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (11/17) | 60% (12/20) |
| Paju Citizen | Ansan Greeners | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (4/8) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 25% (2/8) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 13% (1/8) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/8) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (4/8) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (6/17) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 53% (9/17) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 53% (9/17) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (11/17) | 60% (12/20) |
| Paju Citizen | Ansan Greeners | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 88% (7/8) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 38% (3/8) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 13% (1/8) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/8) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 75% (6/8) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (6/17) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 53% (9/17) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 53% (9/17) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (11/17) | 60% (12/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Paju Citizen | Ansan Greeners | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 11% (4/37) | 18% (3/17) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 32% (12/37) | 47% (8/17) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 49% (18/37) | 53% (9/17) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 70% (26/37) | 71% (12/17) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 84% (31/37) | 82% (14/17) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 97% (36/37) | 100% (17/17) | 95% (19/20) |

