Football Stats
Herb Gimpo Citizen
Gimpo CitizenŚr. pkt/mecz 1.20
Korea Południowa / K League 22 sierpnia 2026 12:30
Herb Gyeongnam FC
Gyeongnam FCŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Gimpo Citizen

Streaki - Gimpo Citizen

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Gimpo Citizen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Gimpo Citizen — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Gimpo Citizen — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Gimpo Citizen — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Gimpo Citizen — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Gimpo Citizen — jest niepokonany (14/20, 70%)

Streaki - Gyeongnam FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Gyeongnam FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Gyeongnam FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Gyeongnam FC — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Gyeongnam FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Gyeongnam FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Gyeongnam FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Gimpo Citizen

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Gimpo Citizen — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Gimpo Citizen — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Gimpo Citizen — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Gimpo Citizen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Serie - Gyeongnam FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Gyeongnam FC — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Gyeongnam FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Gyeongnam FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gyeongnam FC — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
02.08Herb Gimpo CitizenGimpo Citizen11Herb Gyeongnam FCGyeongnam FC
22.03Herb Gyeongnam FCGyeongnam FC10Herb Gimpo CitizenGimpo Citizen
13.09Herb Gyeongnam FCGyeongnam FC02Herb Gimpo CitizenGimpo Citizen
15.06Herb Gimpo CitizenGimpo Citizen30Herb Gyeongnam FCGyeongnam FC
20.04Herb Gyeongnam FCGyeongnam FC21Herb Gimpo CitizenGimpo Citizen
25.09Herb Gyeongnam FCGyeongnam FC11Herb Gimpo CitizenGimpo Citizen
11.08Herb Gimpo CitizenGimpo Citizen22Herb Gyeongnam FCGyeongnam FC
19.05Herb Gyeongnam FCGyeongnam FC13Herb Gimpo CitizenGimpo Citizen
02.12Herb Gimpo CitizenGimpo Citizen21Herb Gyeongnam FCGyeongnam FC
26.11Herb Gimpo CitizenGimpo Citizen01Herb Gyeongnam FCGyeongnam FC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Gyeongnam FC jest o 40% lepsza niż Gimpo Citizen pod względem odsetku wygranych meczów.

Gimpo CitizenDomWyjazdOgółem
Win %
10%
40%
25%
Śr. goli/mecz
2.40
2.50
2.45
Strzelone
1.10
1.30
1.20
Stracone
1.30
1.20
1.25
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
10%
30%
20%
Nie strzelił %
40%
10%
25%
Gyeongnam FCDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
3.40
2.20
2.80
Strzelone
1.90
0.80
1.35
Stracone
1.50
1.40
1.45
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
10%
40%
25%

Ostatnie 10 meczów

Gimpo Citizen jest o +38% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.10 gola/mecz
Gimpo Citizen u siebie
0.80 gola/mecz
Gyeongnam FC na wyjeździe

Progi bramkowe

Gimpo CitizenGyeongnam FC
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 2.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 3.5
30% (3/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGimpo CitizenGyeongnam FC
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Under 2.5
57% (23/40)
65% (13/20)
50% (10/20)
Under 3.5
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Under 4.5
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Under 5.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
K League 2 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Suwon Bluewings231454472.04
2Suwon City FC221273431.95
3Seoul E-Land FC231265421.83
4Daegu FC231265421.83
5Hwaseong231166391.70
6Busan I Park231157381.65
7Asan Mugunghwa22877311.41
8Gimpo Citizen227105311.41
9Gyeongnam FC23797301.30
10Seongnam FC22697271.23
11Yongin City225107251.14
12Paju Citizen237412251.09
13Cheongju233146231.00
14Cheonan City234910210.91
15Jeonnam Dragons224711190.86
16Ansan Greeners235414190.83
17Gimhae City222614120.55