Football Stats
Herb Paju Citizen
Paju CitizenŚr. pkt/mecz 1.11
Korea Południowa / K League 28 sierpnia 2026 13:00
Herb Suwon City FC
Suwon City FCŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Paju Citizen

Streaki - Paju Citizen

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Paju Citizen — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/9, 100%)
  • Paju Citizen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/9, 89%)
  • Paju Citizen — nie wygrywa 1. połowę (14/19, 74%)

Streaki - Suwon City FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Suwon City FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Suwon City FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Suwon City FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Suwon City FC — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Suwon City FC — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Suwon City FC — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Suwon City FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Suwon City FC — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Suwon City FC — poniżej 1.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Suwon City FC — poniżej 6.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Suwon City FC — powyżej 5.5 kartek (1/1, 100%)
  • Suwon City FC — poniżej 6.5 kartek (1/1, 100%)
  • Suwon City FC — powyżej 5.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Suwon City FC — poniżej 6.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Suwon City FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Suwon City FC — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)

Serie - Paju Citizen

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Paju Citizen — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Paju Citizen — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Paju Citizen — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Paju Citizen — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Paju Citizen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Paju Citizen — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Suwon City FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Suwon City FC — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Suwon City FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Suwon City FC — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Suwon City FC — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Suwon City FC — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Suwon City FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Suwon City FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
08.08Herb Paju CitizenPaju Citizen01Herb Suwon City FCSuwon City FC
29.03Herb Suwon City FCSuwon City FC21Herb Paju CitizenPaju Citizen

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Suwon City FC jest o 41% lepsza niż Paju Citizen pod względem odsetku wygranych meczów.

Paju CitizenDomWyjazdOgółem
Win %
22%
40%
32%
Śr. goli/mecz
2.11
2.20
2.16
Strzelone
0.89
0.90
0.89
Stracone
1.22
1.30
1.26
BTTS %
33%
50%
42%
Czyste konto %
22%
30%
26%
Nie strzelił %
56%
40%
47%
Suwon City FCDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
3.20
3.60
3.40
Strzelone
2.00
2.00
2.00
Stracone
1.20
1.60
1.40
BTTS %
70%
90%
80%
Czyste konto %
20%
0%
10%
Nie strzelił %
20%
10%
15%

Ostatnie 10 meczów

Suwon City FC jest o +125% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.89 gola/mecz
Paju Citizen u siebie
2.00 gola/mecz
Suwon City FC na wyjeździe

Progi bramkowe

Paju CitizenSuwon City FC
Over 0.5
89% (8/9)
100% (10/10)
Over 1.5
44% (4/9)
100% (10/10)
Over 2.5
33% (3/9)
90% (9/10)
Over 3.5
33% (3/9)
50% (5/10)
Nie strzelił
56% (5/9)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
26% (5/19)
75% (15/20)
1. połowa — 1-3 gole
42% (8/19)
90% (18/20)
2. połowa — 1-2 gole
53% (10/19)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
68% (13/19)
90% (18/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemPaju CitizenSuwon City FC
Match Corners AVG
6.00 (1/39)
6.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 9.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 10.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 11.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 12.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 13.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemPaju CitizenSuwon City FC
Corners Earned Match
4.00
4.00
More Corners Than Opponent
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 4.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Corners Earned
4
4

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemPaju CitizenSuwon City FC
Match Cards AVG
6.00 (1/1)
6.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 4.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 5.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Total Cards
6
6
Highest in a Match
6
6
Lowest in a Match
6
6

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPaju CitizenSuwon City FC
Under 0.5
10% (4/39)
16% (3/19)
5% (1/20)
Under 1.5
28% (11/39)
47% (9/19)
10% (2/20)
Under 2.5
36% (14/39)
53% (10/19)
20% (4/20)
Under 3.5
62% (24/39)
79% (15/19)
45% (9/20)
Under 4.5
85% (33/39)
89% (17/19)
80% (16/20)
Under 5.5
100% (39/39)
100% (19/19)
100% (20/20)
K League 2 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Suwon Bluewings231454472.04
2Suwon City FC221273431.95
3Seoul E-Land FC231265421.83
4Daegu FC231265421.83
5Hwaseong231166391.70
6Busan I Park231157381.65
7Asan Mugunghwa22877311.41
8Gimpo Citizen227105311.41
9Gyeongnam FC23797301.30
10Seongnam FC22697271.23
11Yongin City225107251.14
12Paju Citizen237412251.09
13Cheongju233146231.00
14Cheonan City234910210.91
15Jeonnam Dragons224711190.86
16Ansan Greeners235414190.83
17Gimhae City222614120.55