Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Cheongju
Streaki - Cheongju
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Cheongju — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Cheongju — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Cheongju — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Cheongju — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Cheongju — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Cheongju — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Cheongju — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Gyeongnam FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Gyeongnam FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Gyeongnam FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Gyeongnam FC — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Gyeongnam FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Gyeongnam FC — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Gyeongnam FC — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Gyeongnam FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Gyeongnam FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
- Gyeongnam FC — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Cheongju
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Cheongju — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Cheongju — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cheongju — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Gyeongnam FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Gyeongnam FC — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Gyeongnam FC — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gyeongnam FC — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Gyeongnam FC — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Gyeongnam FC jest o 100% lepsza niż Cheongju pod względem odsetku wygranych meczów.
| Cheongju | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 10% | 15% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.60 | 2.70 |
Strzelone | 1.20 | 1.20 | 1.20 |
Stracone | 1.60 | 1.40 | 1.50 |
BTTS % | 80% | 70% | 75% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
| Gyeongnam FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 10% | 30% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 2.20 | 2.60 |
Strzelone | 1.80 | 0.90 | 1.35 |
Stracone | 1.20 | 1.30 | 1.25 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 20% | 0% | 10% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 15.08.2026Wvs Jeonnam Dragons2-1
- 07.08.2026Lvs Gimpo Citizen0-3
- 01.08.2026Dvs Suwon Bluewings2-2
- 24.07.2026Dvs Gimhae City1-1
- 19.07.2026Wvs Cheonan City1-0
- 11.07.2026Dvs Yongin City1-1
- 04.07.2026Lvs Daegu FC1-5
- 07.06.2026Wvs Seoul E-Land FC2-1
- 23.05.2026Lvs Hwaseong2-3
- 16.05.2026Dvs Jeonnam Dragons2-2
- 15.08.2026Dvs Gimhae City1-1
- 07.08.2026Lvs Daegu FC0-1
- 02.08.2026Dvs Gimpo Citizen1-1
- 25.07.2026Dvs Jeonnam Dragons1-1
- 19.07.2026Wvs Ansan Greeners5-0
- 12.07.2026Dvs Asan Mugunghwa1-1
- 05.07.2026Wvs Cheonan City2-1
- 06.06.2026Dvs Yongin City2-2
- 31.05.2026Lvs Hwaseong0-2
- 23.05.2026Wvs Suwon City FC3-2
Progi bramkowe
| Cheongju | Gyeongnam FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Cheongju | Gyeongnam FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Cheongju | Gyeongnam FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Cheongju | Gyeongnam FC | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 15% (3/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 53% (21/40) | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

