Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Asan Mugunghwa
Streaki - Asan Mugunghwa
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Asan Mugunghwa — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Asan Mugunghwa — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Asan Mugunghwa — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Asan Mugunghwa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Asan Mugunghwa — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Asan Mugunghwa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Asan Mugunghwa — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Asan Mugunghwa — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
Streaki - Cheongju
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Cheongju — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Cheongju — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Cheongju — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Cheongju — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Cheongju — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Cheongju — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Asan Mugunghwa
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Asan Mugunghwa — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Asan Mugunghwa — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Asan Mugunghwa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Serie - Cheongju
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Cheongju — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cheongju — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Cheongju — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cheongju — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Cheongju — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Asan Mugunghwa jest o 133% lepsza niż Cheongju pod względem odsetku wygranych meczów.
| Asan Mugunghwa | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.20 | 2.40 |
Strzelone | 1.60 | 1.00 | 1.30 |
Stracone | 1.00 | 1.20 | 1.10 |
BTTS % | 70% | 40% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 0% | 50% | 25% |
| Cheongju | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 10% | 15% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.50 | 2.65 |
Strzelone | 1.20 | 1.10 | 1.15 |
Stracone | 1.60 | 1.40 | 1.50 |
BTTS % | 80% | 70% | 75% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 23.08.2026Wvs Yongin City2-1
- 16.08.2026Lvs Daegu FC0-2
- 07.08.2026Dvs Ansan Greeners1-1
- 01.08.2026Wvs Seongnam FC2-0
- 25.07.2026Lvs Hwaseong2-3
- 18.07.2026Lvs Jeonnam Dragons0-1
- 12.07.2026Dvs Gyeongnam FC1-1
- 05.07.2026Wvs Gimpo Citizen2-0
- 05.06.2026Dvs Busan I Park2-2
- 30.05.2026Wvs Suwon Bluewings2-1
- 29.08.2026Lvs Hwaseong1-2
- 23.08.2026Dvs Gyeongnam FC1-1
- 15.08.2026Wvs Jeonnam Dragons2-1
- 07.08.2026Lvs Gimpo Citizen0-3
- 01.08.2026Dvs Suwon Bluewings2-2
- 24.07.2026Dvs Gimhae City1-1
- 19.07.2026Wvs Cheonan City1-0
- 11.07.2026Dvs Yongin City1-1
- 04.07.2026Lvs Daegu FC1-5
- 07.06.2026Wvs Seoul E-Land FC2-1
Progi bramkowe
| Asan Mugunghwa | Cheongju | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Asan Mugunghwa | Cheongju | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Asan Mugunghwa | Cheongju | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Asan Mugunghwa | Cheongju | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 25% (5/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

