Football Stats
Herb Jeonnam Dragons
Jeonnam DragonsŚr. pkt/mecz 0.95
Korea Południowa / K League 213 września 2026 09:30
Herb Gimpo Citizen
Gimpo CitizenŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Jeonnam Dragons

Streaki - Jeonnam Dragons

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Jeonnam Dragons — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Jeonnam Dragons — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Jeonnam Dragons — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Jeonnam Dragons — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Jeonnam Dragons — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Gimpo Citizen

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Gimpo Citizen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Gimpo Citizen — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Gimpo Citizen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Gimpo Citizen — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Gimpo Citizen — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Gimpo Citizen — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Gimpo Citizen — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Jeonnam Dragons

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Jeonnam Dragons — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu

Serie - Gimpo Citizen

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Gimpo Citizen — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Gimpo Citizen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
07.06Herb Gimpo CitizenGimpo Citizen22Herb Jeonnam DragonsJeonnam Dragons
30.08Herb Gimpo CitizenGimpo Citizen20Herb Jeonnam DragonsJeonnam Dragons
22.06Herb Jeonnam DragonsJeonnam Dragons00Herb Gimpo CitizenGimpo Citizen
27.04Herb Gimpo CitizenGimpo Citizen01Herb Jeonnam DragonsJeonnam Dragons
01.09Herb Gimpo CitizenGimpo Citizen43Herb Jeonnam DragonsJeonnam Dragons
01.06Herb Gimpo CitizenGimpo Citizen12Herb Jeonnam DragonsJeonnam Dragons
09.03Herb Jeonnam DragonsJeonnam Dragons40Herb Gimpo CitizenGimpo Citizen
22.10Herb Gimpo CitizenGimpo Citizen21Herb Jeonnam DragonsJeonnam Dragons
25.06Herb Gimpo CitizenGimpo Citizen12Herb Jeonnam DragonsJeonnam Dragons
19.03Herb Jeonnam DragonsJeonnam Dragons02Herb Gimpo CitizenGimpo Citizen

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Gimpo Citizen jest o 50% lepsza niż Jeonnam Dragons pod względem odsetku wygranych meczów.

Jeonnam DragonsDomWyjazdOgółem
Win %
40%
0%
20%
Śr. goli/mecz
2.30
2.70
2.50
Strzelone
1.20
0.80
1.00
Stracone
1.10
1.90
1.50
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Gimpo CitizenDomWyjazdOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
2.90
2.50
2.70
Strzelone
1.50
1.30
1.40
Stracone
1.40
1.20
1.30
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
10%
30%
20%
Nie strzelił %
20%
10%
15%

Ostatnie 10 meczów

Gimpo Citizen jest o +8% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Jeonnam Dragons u siebie
1.30 gola/mecz
Gimpo Citizen na wyjeździe

Progi bramkowe

Jeonnam DragonsGimpo Citizen
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 2.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemJeonnam DragonsGimpo Citizen
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
30% (12/40)
40% (8/20)
20% (4/20)
Under 2.5
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Under 3.5
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
K League 2 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Suwon Bluewings231454472.04
2Suwon City FC221273431.95
3Seoul E-Land FC231265421.83
4Daegu FC231265421.83
5Hwaseong231166391.70
6Busan I Park231157381.65
7Asan Mugunghwa22877311.41
8Gimpo Citizen227105311.41
9Gyeongnam FC23797301.30
10Seongnam FC22697271.23
11Yongin City225107251.14
12Paju Citizen237412251.09
13Cheongju233146231.00
14Cheonan City234910210.91
15Jeonnam Dragons224711190.86
16Ansan Greeners235414190.83
17Gimhae City222614120.55