Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy Vänersborgs IF
Streaki - Vänersborgs IF
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Vänersborgs IF — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Vänersborgs IF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Vänersborgs IF — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Vänersborgs IF — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Vänersborgs IF — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Vänersborgs IF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Herrestads
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Herrestads — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Herrestads — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Herrestads — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Herrestads — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Herrestads — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Herrestads — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Herrestads — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Vänersborgs IF
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Vänersborgs IF — przegrywa w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Vänersborgs IF — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Vänersborgs IF — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Vänersborgs IF — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Vänersborgs IF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Vänersborgs IF — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Serie - Herrestads
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Herrestads — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Herrestads — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Herrestads — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Herrestads — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 18 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Herrestads jest o 100% lepsza niż Vänersborgs IF pod względem odsetku wygranych meczów.
| Vänersborgs IF | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 10% | 20% |
Śr. goli/mecz | 4.10 | 3.90 | 4.00 |
Strzelone | 1.80 | 1.00 | 1.40 |
Stracone | 2.30 | 2.90 | 2.60 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 10% | 0% | 5% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
| Herrestads | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 2.90 | 3.20 |
Strzelone | 2.40 | 1.20 | 1.80 |
Stracone | 1.10 | 1.70 | 1.40 |
BTTS % | 50% | 70% | 60% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 04.06.2026Lvs Stenungsund0-5
- 31.05.2026Lvs Motala0-2
- 22.05.2026Lvs Husqvarna0-4
- 15.05.2026Lvs IFK Skövde2-6
- 08.05.2026Lvs Lidköping0-1
- 01.05.2026Wvs Vänersborgs FK2-1
- 24.04.2026Lvs Skara1-2
- 18.04.2026Lvs Ahlafors0-3
- 11.04.2026Lvs IF Karlstad II1-4
- 03.04.2026Dvs Tord3-3
- 07.06.2026Wvs Motala1-0
- 30.05.2026Wvs Kumla2-1
- 22.05.2026Dvs Vänersborgs FK1-1
- 13.05.2026Lvs Ahlafors0-5
- 08.05.2026Wvs Stenungsund4-0
- 01.05.2026Dvs Tord2-2
- 26.04.2026Wvs Lidköping3-1
- 18.04.2026Lvs Grebbestad1-2
- 11.04.2026Dvs Skara4-4
- 03.04.2026Dvs IF Karlstad II1-1
Progi bramkowe
| Vänersborgs IF | Herrestads | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 30% (6/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
| Vänersborgs IF | Herrestads | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 30% (6/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
| Vänersborgs IF | Herrestads | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 30% (6/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Vänersborgs IF | Herrestads | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 55% (22/40) | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 85% (34/40) | 75% (15/20) | 95% (19/20) |

