Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Kumla
Streaki - Kumla
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Kumla — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Kumla — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Kumla — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Kumla — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Kumla — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Kumla — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Tord
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Tord — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Tord — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Tord — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Tord — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Tord — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Tord — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Tord — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Tord — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
- Tord — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
Serie - Kumla
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Kumla — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kumla — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Tord
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Tord — nie wygrywa 1. połowę w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Tord — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Kumla jest o 250% lepsza niż Tord pod względem odsetku wygranych meczów.
| Kumla | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 2.70 | 2.80 |
Strzelone | 1.50 | 1.10 | 1.30 |
Stracone | 1.40 | 1.60 | 1.50 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
| Tord | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 10% | 10% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 2.40 | 2.95 |
Strzelone | 1.30 | 1.00 | 1.15 |
Stracone | 2.20 | 1.40 | 1.80 |
BTTS % | 80% | 60% | 70% |
Czyste konto % | 0% | 10% | 5% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 11.06.2026Dvs Motala0-0
- 07.06.2026Dvs Ahlafors1-1
- 30.05.2026Lvs Herrestads1-2
- 22.05.2026Lvs IFK Skövde1-2
- 14.05.2026Lvs Skara0-2
- 08.05.2026Dvs IF Karlstad II1-1
- 01.05.2026Lvs Husqvarna1-3
- 25.04.2026Dvs Vänersborgs FK0-0
- 18.04.2026Dvs Stenungsund1-1
- 10.04.2026Wvs Lidköping2-1
- 13.06.2026Dvs IF Karlstad II1-1
- 06.06.2026Lvs Lidköping0-1
- 30.05.2026Lvs Ahlafors1-2
- 21.05.2026Lvs Skara1-2
- 15.05.2026Dvs Husqvarna1-1
- 10.05.2026Dvs Vänersborgs FK2-2
- 01.05.2026Dvs Herrestads2-2
- 25.04.2026Lvs Grebbestad0-3
- 18.04.2026Lvs IFK Skövde0-4
- 12.04.2026Dvs Motala1-1
Progi bramkowe
| Kumla | Tord | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 90% (18/20) |
| Kumla | Tord | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 90% (18/20) |
| Kumla | Tord | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 90% (18/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Kumla | Tord | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

