Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
8 spotkań — z perspektywy Stenungsund
Streaki - Stenungsund
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Stenungsund — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Stenungsund — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Stenungsund — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Stenungsund — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Stenungsund — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Stenungsund — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Stenungsund — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
Streaki - Herrestads
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Herrestads — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Herrestads — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Herrestads — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- Herrestads — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Herrestads — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Herrestads — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Herrestads — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Herrestads — jest niepokonany (14/20, 70%)
Serie - Stenungsund
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Stenungsund — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Stenungsund — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Stenungsund — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Stenungsund — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Stenungsund — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Stenungsund — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
Serie - Herrestads
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Herrestads — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Herrestads — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Herrestads — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Herrestads — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Herrestads — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 25 meczach z rzędu
- 🔥 Herrestads — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Herrestads — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Herrestads jest o 14% lepsza niż Stenungsund pod względem odsetku wygranych meczów.
| Stenungsund | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 2.90 | 3.15 |
Strzelone | 2.30 | 1.00 | 1.65 |
Stracone | 1.10 | 1.90 | 1.50 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 0% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
| Herrestads | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 20% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.90 | 3.60 | 3.75 |
Strzelone | 2.60 | 1.50 | 2.05 |
Stracone | 1.30 | 2.10 | 1.70 |
BTTS % | 60% | 80% | 70% |
Czyste konto % | 40% | 0% | 20% |
Nie strzelił % | 0% | 20% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 22.08.2026Dvs Grebbestad1-1
- 15.08.2026Wvs Kumla5-0
- 08.08.2026Wvs Lidköping2-1
- 31.07.2026Dvs Skara1-1
- 26.06.2026Lvs Vänersborgs IF0-1
- 18.06.2026Wvs Vänersborgs FK4-2
- 12.06.2026Lvs Ahlafors0-4
- 04.06.2026Wvs Vänersborgs IF5-0
- 31.05.2026Lvs Husqvarna1-3
- 23.05.2026Wvs Lidköping6-0
- 21.08.2026Wvs Vänersborgs IF3-0
- 15.08.2026Dvs IFK Skövde2-2
- 09.08.2026Wvs Tord3-2
- 31.07.2026Wvs Vänersborgs FK4-2
- 26.06.2026Lvs Skara0-2
- 18.06.2026Lvs IFK Skövde1-2
- 15.06.2026Dvs Vänersborgs IF2-2
- 07.06.2026Wvs Motala1-0
- 30.05.2026Wvs Kumla2-1
- 22.05.2026Dvs Vänersborgs FK1-1
Progi bramkowe
| Stenungsund | Herrestads | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 65% (13/20) |
| Stenungsund | Herrestads | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 65% (13/20) |
| Stenungsund | Herrestads | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Stenungsund | Herrestads | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 2.5 | 33% (13/40) | 45% (9/20) | 20% (4/20) |
Under 3.5 | 55% (22/40) | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
Under 4.5 | 78% (31/40) | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |

