Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy IFK Skövde
Streaki - IFK Skövde
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- IFK Skövde — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- IFK Skövde — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- IFK Skövde — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- IFK Skövde — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- IFK Skövde — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- IFK Skövde — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- IFK Skövde — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- IFK Skövde — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
Streaki - Tord
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Tord — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Tord — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Tord — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Tord — remisuje 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Tord — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Tord — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - IFK Skövde
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 IFK Skövde — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 IFK Skövde — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 IFK Skövde — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Serie - Tord
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Tord — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Tord — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Tord — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 18 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. IFK Skövde jest o 450% lepsza niż Tord pod względem odsetku wygranych meczów.
| IFK Skövde | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 60% | 55% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 2.90 | 3.10 |
Strzelone | 1.70 | 2.00 | 1.85 |
Stracone | 1.60 | 0.90 | 1.25 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 40% | 35% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
| Tord | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 10% | 10% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 2.40 | 2.75 |
Strzelone | 1.30 | 0.90 | 1.10 |
Stracone | 1.80 | 1.50 | 1.65 |
BTTS % | 70% | 60% | 65% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Wvs Motala3-2
- 21.08.2026Wvs Vänersborgs FK1-0
- 15.08.2026Dvs Herrestads2-2
- 08.08.2026Dvs Grebbestad1-1
- 31.07.2026Dvs Ahlafors0-0
- 25.06.2026Lvs Lidköping1-2
- 18.06.2026Wvs Herrestads2-1
- 12.06.2026Lvs Grebbestad0-4
- 07.06.2026Wvs IF Karlstad II2-0
- 29.05.2026Lvs Skara0-1
- 30.08.2026Wvs Vänersborgs IF1-0
- 22.08.2026Lvs Skara1-2
- 15.08.2026Dvs Motala1-1
- 09.08.2026Lvs Herrestads2-3
- 31.07.2026Wvs Kumla2-0
- 27.06.2026Dvs Ahlafors2-2
- 18.06.2026Lvs Kumla0-1
- 13.06.2026Dvs IF Karlstad II1-1
- 06.06.2026Lvs Lidköping0-1
- 30.05.2026Lvs Ahlafors1-2
Progi bramkowe
| IFK Skövde | Tord | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
| IFK Skövde | Tord | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
| IFK Skövde | Tord | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | IFK Skövde | Tord | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 25% (5/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |

