Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Staffanstorp United
Streaki - Staffanstorp United
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Staffanstorp United — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Staffanstorp United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Staffanstorp United — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
- Staffanstorp United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Staffanstorp United — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Staffanstorp United — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Staffanstorp United — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Staffanstorp United — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Karlskrona
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Karlskrona — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Karlskrona — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Karlskrona — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Karlskrona — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Karlskrona — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Karlskrona — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Karlskrona — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Karlskrona — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Staffanstorp United
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Staffanstorp United — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Staffanstorp United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Staffanstorp United — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
Serie - Karlskrona
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Karlskrona — wygrywa w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Karlskrona — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Karlskrona — powyżej 1.5 gola w meczu w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Karlskrona — powyżej 2.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Karlskrona — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Karlskrona — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Karlskrona — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Karlskrona jest o 250% lepsza niż Staffanstorp United pod względem odsetku wygranych meczów.
| Staffanstorp United | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 20% | 20% |
Śr. goli/mecz | 4.20 | 2.90 | 3.55 |
Strzelone | 2.20 | 1.10 | 1.65 |
Stracone | 2.00 | 1.80 | 1.90 |
BTTS % | 90% | 60% | 75% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 0% | 40% | 20% |
| Karlskrona | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 70% | 70% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 3.70 | 3.55 |
Strzelone | 2.80 | 2.30 | 2.55 |
Stracone | 0.60 | 1.40 | 1.00 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Lvs Oskarshamns AIK1-2
- 22.08.2026Dvs Berga1-1
- 16.08.2026Lvs Växjö Norra0-2
- 08.08.2026Dvs Lilla Torg1-1
- 03.08.2026Lvs Torns0-2
- 27.06.2026Wvs Räppe4-1
- 18.06.2026Dvs Linero3-3
- 12.06.2026Dvs Lilla Torg0-0
- 07.06.2026Dvs Växjö Norra2-2
- 30.05.2026Lvs Österlen1-3
- 30.08.2026Wvs Berga4-1
- 22.08.2026Wvs Växjö Norra5-0
- 15.08.2026Wvs Lilla Torg4-1
- 08.08.2026Wvs Torns5-0
- 30.07.2026Wvs Nosaby5-1
- 27.06.2026Wvs Österlen3-0
- 18.06.2026Wvs Karlshamn3-1
- 14.06.2026Wvs Linero4-2
- 06.06.2026Lvs Nosaby1-3
- 31.05.2026Dvs Lilla Torg1-1
Progi bramkowe
| Staffanstorp United | Karlskrona | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 95% (18/19) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 95% (18/19) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 47% (9/19) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 70% (14/20) |
| Staffanstorp United | Karlskrona | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 95% (18/19) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 95% (18/19) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 47% (9/19) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 70% (14/20) |
| Staffanstorp United | Karlskrona | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 95% (18/19) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 95% (18/19) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 47% (9/19) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Staffanstorp United | Karlskrona | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 30% (12/40) | 35% (7/20) | 25% (5/20) |
Under 3.5 | 48% (19/40) | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
Under 4.5 | 70% (28/40) | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Under 5.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |

