Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Farsta
Streaki - Farsta
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Farsta — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Farsta — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Farsta — wygrywa u siebie (9/10, 90%)
- Farsta — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Farsta — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Farsta — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Farsta — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Farsta — wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Farsta — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Farsta — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Eker Örebro
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Eker Örebro — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Eker Örebro — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
- Eker Örebro — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Eker Örebro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Eker Örebro — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Eker Örebro — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Eker Örebro — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Farsta
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Farsta — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Farsta — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Farsta — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Farsta — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 14 meczach z rzędu
Serie - Eker Örebro
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Eker Örebro — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Eker Örebro — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Eker Örebro — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Eker Örebro — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Eker Örebro — nie wygrywa 1. połowę w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Eker Örebro — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Eker Örebro — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Eker Örebro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Eker Örebro — więcej goli pada w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Farsta jest o 67% lepsza niż Eker Örebro pod względem odsetku wygranych meczów.
| Farsta | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 90% | 10% | 50% |
Śr. goli/mecz | 4.30 | 2.60 | 3.45 |
Strzelone | 3.40 | 0.90 | 2.15 |
Stracone | 0.90 | 1.70 | 1.30 |
BTTS % | 70% | 60% | 65% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 0% | 30% | 15% |
| Eker Örebro | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 4.50 | 4.90 | 4.70 |
Strzelone | 1.70 | 1.50 | 1.60 |
Stracone | 2.80 | 3.40 | 3.10 |
BTTS % | 60% | 90% | 75% |
Czyste konto % | 20% | 0% | 10% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 06.06.2026Wvs Forward2-1
- 30.05.2026Dvs Smedby1-1
- 22.05.2026Wvs Haninge5-0
- 15.05.2026Wvs Rågsved1-0
- 09.05.2026Wvs Örebro Syrianska1-0
- 03.05.2026Lvs Nyköping1-3
- 24.04.2026Wvs Syrianska FC2-1
- 18.04.2026Lvs Fittja2-3
- 11.04.2026Lvs Nacka Iliria2-3
- 03.04.2026Wvs Sleipner4-1
- 06.06.2026Wvs Syrianska FC3-2
- 31.05.2026Lvs Haninge1-3
- 24.05.2026Wvs Sleipner3-2
- 17.05.2026Lvs Fittja2-3
- 10.05.2026Dvs Nyköping1-1
- 02.05.2026Lvs Forward1-5
- 25.04.2026Wvs Örebro Syrianska1-0
- 19.04.2026Lvs Lindo FF0-3
- 11.04.2026Lvs Rågsved0-2
- 05.04.2026Dvs Karlslund1-1
Progi bramkowe
| Farsta | Eker Örebro | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
| Farsta | Eker Örebro | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
| Farsta | Eker Örebro | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Farsta | Eker Örebro | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 25% (5/20) | 5% (1/20) |
Under 2.5 | 25% (10/40) | 30% (6/20) | 20% (4/20) |
Under 3.5 | 43% (17/40) | 50% (10/20) | 35% (7/20) |
Under 4.5 | 57% (23/40) | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
Under 5.5 | 80% (32/40) | 90% (18/20) | 70% (14/20) |

