Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Lindo FF
Streaki - Lindo FF
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Lindo FF — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (6/6, 100%)
- Lindo FF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (6/6, 100%)
- Lindo FF — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (5/6, 83%)
- Lindo FF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (5/6, 83%)
- Lindo FF — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (5/6, 83%)
- Lindo FF — nie wygrywa 1. połowę (10/13, 77%)
Streaki - Smedby
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Smedby — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Smedby — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Smedby — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Smedby — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Smedby — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Smedby — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Smedby — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Lindo FF
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Lindo FF — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Lindo FF — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Lindo FF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Serie - Smedby
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Smedby — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Smedby — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Smedby jest o 94% lepsza niż Lindo FF pod względem odsetku wygranych meczów.
| Lindo FF | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 33% | 29% | 31% |
Śr. goli/mecz | 4.17 | 2.43 | 3.23 |
Strzelone | 2.00 | 1.00 | 1.46 |
Stracone | 2.17 | 1.43 | 1.77 |
BTTS % | 67% | 14% | 38% |
Czyste konto % | 17% | 43% | 31% |
Nie strzelił % | 17% | 57% | 38% |
| Smedby | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 60% | 60% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 4.40 | 3.95 |
Strzelone | 2.20 | 3.00 | 2.60 |
Stracone | 1.30 | 1.40 | 1.35 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 0% | 5% |
Ostatnie 10 meczów
- 21.06.2026Wvs Örebro Syrianska2-0
- 14.06.2026Wvs Nacka Iliria4-0
- 06.06.2026Lvs Rågsved2-4
- 30.05.2026Lvs Fittja0-3
- 23.05.2026Lvs Forward2-4
- 14.05.2026Lvs Nyköping0-1
- 09.05.2026Dvs Karlslund0-0
- 02.05.2026Lvs Sleipner2-3
- 26.04.2026Lvs Haninge0-2
- 19.04.2026Wvs Eker Örebro3-0
- 21.06.2026Lvs Haninge1-4
- 15.06.2026Wvs Nyköping1-0
- 07.06.2026Lvs Örebro Syrianska1-2
- 30.05.2026Dvs Farsta1-1
- 23.05.2026Wvs Syrianska FC4-0
- 14.05.2026Dvs Sleipner1-1
- 09.05.2026Lvs Rågsved0-2
- 03.05.2026Lvs Fittja3-5
- 25.04.2026Wvs Karlslund4-1
- 18.04.2026Wvs Nacka Iliria3-1
Progi bramkowe
| Lindo FF | Smedby | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (6/6) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (6/6) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 83% (5/6) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 67% (4/6) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 17% (1/6) | 0% (0/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 62% (8/13) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 62% (8/13) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 54% (7/13) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 69% (9/13) | 65% (13/20) |
| Lindo FF | Smedby | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (6/6) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 33% (2/6) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 0% (0/6) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/6) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 67% (4/6) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 62% (8/13) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 62% (8/13) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 54% (7/13) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 69% (9/13) | 65% (13/20) |
| Lindo FF | Smedby | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 83% (5/6) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 83% (5/6) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 67% (4/6) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 33% (2/6) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 17% (1/6) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 62% (8/13) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 62% (8/13) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 54% (7/13) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 69% (9/13) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Lindo FF | Smedby | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/33) | 8% (1/13) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 12% (4/33) | 15% (2/13) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 39% (13/33) | 38% (5/13) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 55% (18/33) | 62% (8/13) | 50% (10/20) |
Under 4.5 | 67% (22/33) | 69% (9/13) | 65% (13/20) |
Under 5.5 | 79% (26/33) | 85% (11/13) | 75% (15/20) |

