Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Örebro Syrianska
Streaki - Örebro Syrianska
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Örebro Syrianska — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Örebro Syrianska — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Örebro Syrianska — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Örebro Syrianska — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
Streaki - Forward
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Forward — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Forward — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Forward — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Forward — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Forward — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Forward — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Örebro Syrianska
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Örebro Syrianska — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Örebro Syrianska — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Serie - Forward
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Forward — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Forward — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Forward — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Forward — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Forward — jest niepokonany w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Forward — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Forward jest o 117% lepsza niż Örebro Syrianska pod względem odsetku wygranych meczów.
| Örebro Syrianska | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.70 | 2.60 |
Strzelone | 1.30 | 1.10 | 1.20 |
Stracone | 1.20 | 1.60 | 1.40 |
BTTS % | 50% | 10% | 30% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 70% | 45% |
| Forward | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 60% | 65% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 3.00 | 3.25 |
Strzelone | 2.40 | 1.60 | 2.00 |
Stracone | 1.10 | 1.40 | 1.25 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 01.08.2026Lvs Smedby0-2
- 28.06.2026Wvs Syrianska FC3-0
- 21.06.2026Lvs Lindo FF0-2
- 13.06.2026Lvs Haninge0-3
- 07.06.2026Wvs Smedby2-1
- 31.05.2026Lvs Sleipner0-1
- 23.05.2026Wvs Fittja1-0
- 15.05.2026Lvs Forward0-2
- 09.05.2026Lvs Farsta0-1
- 03.05.2026Wvs Nacka Iliria2-0
- 02.08.2026Wvs Nyköping1-0
- 28.06.2026Wvs Rågsved2-1
- 21.06.2026Wvs Fittja3-1
- 17.06.2026Dvs Karlslund2-2
- 14.06.2026Wvs Syrianska FC1-0
- 06.06.2026Lvs Farsta1-2
- 30.05.2026Wvs Rågsved4-3
- 23.05.2026Wvs Lindo FF4-2
- 15.05.2026Wvs Örebro Syrianska2-0
- 10.05.2026Wvs Nacka Iliria2-1
Progi bramkowe
| Örebro Syrianska | Forward | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 55% (11/20) |
| Örebro Syrianska | Forward | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 55% (11/20) |
| Örebro Syrianska | Forward | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 55% (11/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Örebro Syrianska | Forward | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 30% (6/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 53% (21/40) | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |

