Football Stats
Herb Hestrafor
HestraforŚr. pkt/mecz 1.40
Herb Qviding FIF
Qviding FIFŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Hestrafor

4W — Hestrafor0D0W — Qviding FIF

Streaki - Hestrafor

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hestrafor — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
  • Hestrafor — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Hestrafor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Hestrafor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Hestrafor — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Hestrafor — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Qviding FIF

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Qviding FIF — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Qviding FIF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Qviding FIF — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Qviding FIF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Qviding FIF — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Qviding FIF — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Qviding FIF — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Qviding FIF — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Hestrafor

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hestrafor — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hestrafor — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hestrafor — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Hestrafor — powyżej 2.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Hestrafor — wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hestrafor — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hestrafor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Hestrafor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 12 meczach z rzędu

Serie - Qviding FIF

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Qviding FIF — powyżej 1.5 gola w meczu w 36 meczach z rzędu
  • 🔥 Qviding FIF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 22 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
14.08Herb HestraforHestrafor21Herb Qviding FIFQviding FIF
29.03Herb Qviding FIFQviding FIF23Herb HestraforHestrafor
10.08Herb HestraforHestrafor31Herb Qviding FIFQviding FIF
26.04Herb Qviding FIFQviding FIF13Herb HestraforHestrafor

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Qviding FIF jest o 13% lepsza niż Hestrafor pod względem odsetku wygranych meczów.

HestraforDomWyjazdOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
4.70
3.90
4.30
Strzelone
2.40
1.90
2.15
Stracone
2.30
2.00
2.15
BTTS %
90%
60%
75%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Qviding FIFDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
4.30
3.90
4.10
Strzelone
2.50
2.00
2.25
Stracone
1.80
1.90
1.85
BTTS %
100%
70%
85%
Czyste konto %
0%
20%
10%
Nie strzelił %
0%
10%
5%

Ostatnie 10 meczów

Hestrafor jest o +20% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.40 gola/mecz
Hestrafor u siebie
2.00 gola/mecz
Qviding FIF na wyjeździe

Progi bramkowe

HestraforQviding FIF
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 3.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
85% (17/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
85% (17/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemHestraforQviding FIF
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 2.5
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Under 3.5
35% (14/40)
45% (9/20)
25% (5/20)
Under 4.5
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Under 5.5
85% (34/40)
70% (14/20)
100% (20/20)
Division 2 - Västra Götaland — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Landvetter IS191423442.32
2Dalstorps191063361.89
3Jonsered191054351.84
4Lindome191045341.79
5Hestrafor191045341.79
6Västra Frölunda19865301.58
7Böljan19856291.53
8Qviding FIF19748251.32
9Torslanda19577221.16
10Onsala19568211.11
11Åstorp19559201.05
12Kongahälla193610150.79
13Galtabacks193511140.74
14Astrio19131560.32