Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Aigle Royal
Streaki - Aigle Royal
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Aigle Royal — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Aigle Royal — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Aigle Royal — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Aigle Royal — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Aigle Royal — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Aigle Royal — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
- Aigle Royal — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
Streaki - Gazelle
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Gazelle — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Gazelle — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Gazelle — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Gazelle — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Gazelle — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Aigle Royal
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Aigle Royal — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
Serie - Gazelle
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Gazelle jest o 40% lepsza niż Aigle Royal pod względem odsetku wygranych meczów.
| Aigle Royal | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 0% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 3.20 | 2.70 |
Strzelone | 1.50 | 1.00 | 1.25 |
Stracone | 0.70 | 2.20 | 1.45 |
BTTS % | 30% | 90% | 60% |
Czyste konto % | 60% | 0% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 10% | 20% |
| Gazelle | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 10% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 2.40 | 2.30 |
Strzelone | 1.40 | 0.70 | 1.05 |
Stracone | 0.80 | 1.70 | 1.25 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 40% | 50% | 45% |
Ostatnie 10 meczów
- 03.06.2026Dvs Cotonsport0-0
- 31.05.2026Wvs PWD Bamenda1-0
- 24.05.2026Lvs Dynamo de Douala0-2
- 14.05.2026Lvs Stade Renard1-4
- 10.05.2026Wvs Victoria United4-1
- 03.05.2026Dvs Jeunes Fauves2-2
- 29.04.2026Dvs Canon1-1
- 26.04.2026Wvs Fortuna Mfou4-0
- 19.04.2026Dvs Unisport Bafang1-1
- 05.04.2026Lvs Panthère1-2
- 03.06.2026Lvs Dynamo de Douala0-2
- 27.05.2026Wvs Stade Renard3-1
- 24.05.2026Lvs Panthère0-1
- 14.05.2026Lvs Jeunes Fauves0-1
- 10.05.2026Dvs Fortuna Mfou0-0
- 03.05.2026Lvs Victoria United0-1
- 29.04.2026Wvs PWD Bamenda4-2
- 22.04.2026Lvs Colombe0-3
- 19.04.2026Dvs Aigle Royal de Moungo1-1
- 05.04.2026Lvs Cotonsport1-2
Progi bramkowe
| Aigle Royal | Gazelle | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
| Aigle Royal | Gazelle | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
| Aigle Royal | Gazelle | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Aigle Royal | Gazelle | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 33% (13/40) | 25% (5/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

