Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Canon
Streaki - Canon
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Canon — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Canon — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Canon — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Canon — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Canon — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
- Canon — jest niepokonany (14/20, 70%)
- Canon — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Colombe
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Colombe — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
- Colombe — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
- Colombe — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Colombe — wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/9, 78%)
- Colombe — jest niepokonany w 2. połowie (14/19, 74%)
Serie - Canon
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Canon — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Canon — więcej goli pada w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Colombe
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Colombe — wygrywa w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Colombe — jest niepokonany w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Colombe — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Colombe — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Colombe — wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Colombe — jest niepokonany w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Colombe — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Colombe — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Colombe — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Colombe jest o 38% lepsza niż Canon pod względem odsetku wygranych meczów.
| Canon | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 60% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 1.80 | 2.00 |
Strzelone | 1.00 | 1.30 | 1.15 |
Stracone | 1.20 | 0.50 | 0.85 |
BTTS % | 50% | 30% | 40% |
Czyste konto % | 20% | 70% | 45% |
Nie strzelił % | 40% | 10% | 25% |
| Colombe | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 50% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.10 | 2.35 |
Strzelone | 1.90 | 1.60 | 1.75 |
Stracone | 0.70 | 0.50 | 0.60 |
BTTS % | 50% | 30% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 60% | 50% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 04.06.2026Dvs PWD Bamenda2-2
- 01.06.2026Wvs Fortuna Mfou1-0
- 24.05.2026Lvs Aigle Royal de Moungo0-1
- 17.05.2026Lvs Dynamo de Douala0-1
- 09.05.2026Dvs Unisport Bafang0-0
- 03.05.2026Dvs Panthère0-0
- 29.04.2026Dvs Aigle Royal1-1
- 26.04.2026Wvs Jeunes Fauves2-0
- 19.04.2026Wvs Stade Renard1-0
- 05.04.2026Wvs Victoria United2-0
- 04.06.2026Wvs Unisport Bafang3-1
- 31.05.2026Wvs Victoria United3-0
- 25.05.2026Wvs Fortuna Mfou3-0
- 17.05.2026Wvs Panthère2-0
- 10.05.2026Wvs Aigle Royal de Moungo3-1
- 03.05.2026Dvs Stade Renard0-0
- 29.04.2026Dvs Dynamo de Douala1-1
- 22.04.2026Wvs Gazelle3-0
- 19.04.2026Wvs Cotonsport1-0
- 05.04.2026Wvs Jeunes Fauves4-0
Progi bramkowe
| Canon | Colombe | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 63% (12/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 84% (16/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 63% (12/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 63% (12/19) |
| Canon | Colombe | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 89% (8/9) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 44% (4/9) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 33% (3/9) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/9) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 22% (2/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 63% (12/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 84% (16/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 63% (12/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 63% (12/19) |
| Canon | Colombe | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 56% (5/9) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 11% (1/9) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/9) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/9) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 78% (7/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 63% (12/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 84% (16/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 63% (12/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 63% (12/19) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Canon | Colombe | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 40% (16/40) | 45% (9/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 63% (25/40) | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

