Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Fortuna Mfou
Streaki - Fortuna Mfou
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Fortuna Mfou — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Fortuna Mfou — nie strzela gola u siebie (7/10, 70%)
Streaki - PWD Bamenda
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- PWD Bamenda — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- PWD Bamenda — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- PWD Bamenda — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- PWD Bamenda — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- PWD Bamenda — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- PWD Bamenda — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- PWD Bamenda — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- PWD Bamenda — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- PWD Bamenda — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Fortuna Mfou
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Fortuna Mfou — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Fortuna Mfou — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Fortuna Mfou — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Fortuna Mfou — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Fortuna Mfou — nie wygrywa 1. połowę w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Fortuna Mfou — więcej goli pada w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - PWD Bamenda
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 PWD Bamenda — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 PWD Bamenda — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 PWD Bamenda — więcej goli pada w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. PWD Bamenda jest o 200% lepsza niż Fortuna Mfou pod względem odsetku wygranych meczów.
| Fortuna Mfou | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 20% | 15% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 2.70 | 2.30 |
Strzelone | 0.50 | 0.50 | 0.50 |
Stracone | 1.40 | 2.20 | 1.80 |
BTTS % | 20% | 20% | 20% |
Czyste konto % | 30% | 40% | 35% |
Nie strzelił % | 70% | 60% | 65% |
| PWD Bamenda | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 20% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 3.50 | 3.20 |
Strzelone | 2.20 | 1.20 | 1.70 |
Stracone | 0.70 | 2.30 | 1.50 |
BTTS % | 50% | 70% | 60% |
Czyste konto % | 40% | 0% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 04.06.2026Lvs Aigle Royal de Moungo0-2
- 01.06.2026Lvs Canon0-1
- 25.05.2026Lvs Colombe0-3
- 14.05.2026Dvs Cotonsport1-1
- 10.05.2026Dvs Gazelle0-0
- 02.05.2026Lvs Unisport Bafang0-8
- 29.04.2026Lvs Panthère0-3
- 26.04.2026Lvs Aigle Royal0-4
- 19.04.2026Lvs Dynamo de Douala1-3
- 05.04.2026Lvs Stade Renard0-1
- 04.06.2026Dvs Canon2-2
- 31.05.2026Lvs Aigle Royal0-1
- 24.05.2026Wvs Jeunes Fauves4-1
- 17.05.2026Wvs Unisport Bafang5-0
- 10.05.2026Wvs Panthère2-1
- 03.05.2026Lvs Cotonsport2-5
- 29.04.2026Lvs Gazelle2-4
- 23.04.2026Lvs Stade Renard0-2
- 19.04.2026Lvs Victoria United0-1
- 05.04.2026Wvs Aigle Royal de Moungo4-1
Progi bramkowe
| Fortuna Mfou | PWD Bamenda | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 30% (6/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 40% (8/20) | 75% (15/20) |
| Fortuna Mfou | PWD Bamenda | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 30% (6/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 40% (8/20) | 75% (15/20) |
| Fortuna Mfou | PWD Bamenda | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 90% (9/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 30% (6/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 40% (8/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Fortuna Mfou | PWD Bamenda | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 20% (4/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 45% (9/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 60% (12/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 90% (18/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |

