Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Tammeka
Streaki - Tammeka
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Tammeka — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Tammeka — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Tammeka — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Tammeka — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Vaprus
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Vaprus — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Vaprus — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Vaprus — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Vaprus — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Tammeka
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Tammeka — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Tammeka — nie wygrywa 1. połowę w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Tammeka — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Tammeka — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Vaprus
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Vaprus — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Vaprus — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Vaprus — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Vaprus — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Vaprus — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Tammeka jest o 17% lepsza niż Vaprus pod względem odsetku wygranych meczów.
| Tammeka | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 3.00 | 2.95 |
Strzelone | 1.60 | 0.90 | 1.25 |
Stracone | 1.30 | 2.10 | 1.70 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 30% | 50% | 40% |
| Vaprus | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 2.90 | 3.10 |
Strzelone | 1.20 | 0.90 | 1.05 |
Stracone | 2.10 | 2.00 | 2.05 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.05.2026Lvs FC Levadia Tallinn0-1
- 15.05.2026Wvs Nõmme United3-1
- 08.05.2026Wvs Kuressaare1-0
- 01.05.2026Wvs Paide1-0
- 25.04.2026Lvs Laagri0-1
- 22.04.2026Lvs FC Levadia Tallinn1-2
- 18.04.2026Dvs Vaprus0-0
- 12.04.2026Lvs Paide1-4
- 07.04.2026Lvs Trans Narva0-3
- 03.04.2026Wvs Flora Tallinn3-1
- 30.05.2026Wvs Kalju Nomme3-1
- 24.05.2026Lvs FC Levadia Tallinn1-6
- 16.05.2026Wvs Laagri2-1
- 09.05.2026Wvs Trans Narva2-0
- 02.05.2026Lvs Nõmme United2-3
- 26.04.2026Wvs Kalju Nomme2-1
- 21.04.2026Wvs Kuressaare1-0
- 18.04.2026Dvs Tammeka0-0
- 12.04.2026Lvs Flora Tallinn0-2
- 08.04.2026Lvs FC Levadia Tallinn1-2
Progi bramkowe
| Tammeka | Vaprus | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
| Tammeka | Vaprus | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
| Tammeka | Vaprus | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Tammeka | Vaprus | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 35% (7/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |

