Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
7 spotkań — z perspektywy Flora Tallinn
Streaki - Flora Tallinn
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Flora Tallinn — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Flora Tallinn — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Flora Tallinn — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Flora Tallinn — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Flora Tallinn — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Flora Tallinn — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Flora Tallinn — jest niepokonany (14/20, 70%)
Streaki - Nõmme United
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Nõmme United — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Nõmme United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Nõmme United — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
- Nõmme United — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Nõmme United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Nõmme United — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
Serie - Flora Tallinn
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Flora Tallinn — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Flora Tallinn — powyżej 2.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Flora Tallinn — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Flora Tallinn — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Flora Tallinn — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 18 meczach z rzędu
Serie - Nõmme United
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Nõmme United — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Nõmme United — powyżej 1.5 gola w meczu w 25 meczach z rzędu
- 🔥 Nõmme United — powyżej 2.5 gola w meczu w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Nõmme United — przegrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Nõmme United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Nõmme United — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Nõmme United — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Flora Tallinn jest o 63% lepsza niż Nõmme United pod względem odsetku wygranych meczów.
| Flora Tallinn | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 70% | 65% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 3.20 | 3.30 |
Strzelone | 2.40 | 2.00 | 2.20 |
Stracone | 1.00 | 1.20 | 1.10 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 40% | 45% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
| Nõmme United | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 40% | 40% |
Śr. goli/mecz | 4.60 | 4.20 | 4.40 |
Strzelone | 2.40 | 1.80 | 2.10 |
Stracone | 2.20 | 2.40 | 2.30 |
BTTS % | 90% | 90% | 90% |
Czyste konto % | 0% | 0% | 0% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 14.07.2026Dvs FC Iberia 19992-2
- 08.07.2026Lvs FC Iberia 19992-3
- 02.07.2026Wvs Kuressaare3-0
- 28.06.2026Wvs FC Levadia Tallinn2-1
- 21.06.2026Lvs Paide1-2
- 16.06.2026Wvs Vaprus2-1
- 13.06.2026Lvs FC Levadia Tallinn1-3
- 29.05.2026Wvs Nõmme United4-0
- 16.05.2026Wvs Trans Narva3-0
- 10.05.2026Wvs Kalju Nomme1-0
- 11.07.2026Wvs Kuressaare3-2
- 03.07.2026Lvs Kalju Nomme1-3
- 20.06.2026Wvs Laagri3-1
- 17.06.2026Lvs FC Levadia Tallinn1-2
- 13.06.2026Wvs Trans Narva2-1
- 29.05.2026Lvs Flora Tallinn0-4
- 20.05.2026Lvs Kuressaare1-2
- 15.05.2026Lvs Tammeka1-3
- 10.05.2026Lvs Paide2-3
- 02.05.2026Wvs Vaprus3-2
Progi bramkowe
| Flora Tallinn | Nõmme United | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
| Flora Tallinn | Nõmme United | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
| Flora Tallinn | Nõmme United | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Flora Tallinn | Nõmme United | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Under 2.5 | 13% (5/40) | 20% (4/20) | 5% (1/20) |
Under 3.5 | 48% (19/40) | 60% (12/20) | 35% (7/20) |
Under 4.5 | 73% (29/40) | 85% (17/20) | 60% (12/20) |
Under 5.5 | 88% (35/40) | 95% (19/20) | 80% (16/20) |

