Football Stats
Herb Vaprus
VaprusŚr. pkt/mecz 1.20
Estonia / Meistriliiga23 sierpnia 2026 18:00
Herb Flora Tallinn
Flora TallinnŚr. pkt/mecz 1.70

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Vaprus

2W — Vaprus0D8W — Flora Tallinn

Streaki - Vaprus

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Vaprus — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Vaprus — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Vaprus — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Vaprus — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Vaprus — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - Flora Tallinn

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Flora Tallinn — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Flora Tallinn — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Flora Tallinn — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Flora Tallinn — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Flora Tallinn — wygrywa 2. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Flora Tallinn — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Flora Tallinn — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Flora Tallinn — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Flora Tallinn — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Flora Tallinn — powyżej 19.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Flora Tallinn — powyżej 2.5 spalonych (2/2, 100%)
  • Flora Tallinn — powyżej 7.5 rożnych (2/2, 100%)
  • Flora Tallinn — poniżej 6.5 kartek (2/2, 100%)
  • Flora Tallinn — poniżej 6.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Flora Tallinn — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)

Serie - Vaprus

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Vaprus — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Vaprus — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Vaprus — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Vaprus — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Flora Tallinn

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Flora Tallinn — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Flora Tallinn — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Flora Tallinn — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Flora Tallinn — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Flora Tallinn — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Flora Tallinn — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.08Herb VaprusVaprus12Herb Flora TallinnFlora Tallinn
16.06Herb VaprusVaprus12Herb Flora TallinnFlora Tallinn
12.04Herb Flora TallinnFlora Tallinn20Herb VaprusVaprus
08.11Herb VaprusVaprus03Herb Flora TallinnFlora Tallinn
13.09Herb Flora TallinnFlora Tallinn30Herb VaprusVaprus
02.05Herb VaprusVaprus03Herb Flora TallinnFlora Tallinn
08.03Herb Flora TallinnFlora Tallinn01Herb VaprusVaprus
29.09Herb Flora TallinnFlora Tallinn30Herb VaprusVaprus
23.08Herb VaprusVaprus01Herb Flora TallinnFlora Tallinn
11.05Herb Flora TallinnFlora Tallinn01Herb VaprusVaprus

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Flora Tallinn jest o 57% lepsza niż Vaprus pod względem odsetku wygranych meczów.

VaprusDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
3.20
2.70
2.95
Strzelone
1.60
1.00
1.30
Stracone
1.60
1.70
1.65
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Flora TallinnDomWyjazdOgółem
Win %
40%
70%
55%
Śr. goli/mecz
3.70
2.70
3.20
Strzelone
2.00
1.90
1.95
Stracone
1.70
0.80
1.25
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
10%
20%
15%

Ostatnie 10 meczów

Flora Tallinn jest o +19% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Vaprus u siebie
1.90 gola/mecz
Flora Tallinn na wyjeździe

Progi bramkowe

VaprusFlora Tallinn
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 3.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
90% (18/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemVaprusFlora Tallinn
Match Corners AVG
11.00 (2/40)
11.00 (2/20)
Over 6.5 Corners
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 7.5 Corners
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 8.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 9.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 10.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 11.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 12.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 13.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 14.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemVaprusFlora Tallinn
Corners Earned Match
6.50
6.50
More Corners Than Opponent
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 2.5 Corners Earned
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 3.5 Corners Earned
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 4.5 Corners Earned
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 5.5 Corners Earned
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 6.5 Corners Earned
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Corners Earned
13
13

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemVaprusFlora Tallinn
Match Cards AVG
4.00 (2/2)
4.00 (2/2)
Over 0.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 1.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 2.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 3.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 4.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 5.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 6.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 7.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Total Cards
8
8
Highest in a Match
6
6
Lowest in a Match
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemVaprusFlora Tallinn
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 2.5
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Under 3.5
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Under 4.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Meistriliiga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC Levadia Tallinn241851592.46
2Kalju Nomme251357441.76
3Flora Tallinn2414010421.75
4Paide241266421.75
5Tammeka231229381.65
6Laagri2510114311.24
7Vaprus248412281.17
8Kuressaare257414251.00
9Nõmme United258116251.00
10Trans Narva255218170.68